• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biurko
#1
Mam takie niecodzienne pytanie. Przymierzam się do kupna biurka. Obecnie mam biurko z wysuwaną półką na klawiaturę, gdzie mam ją umieszczoną - natomiast podkładka z myszką leżą na blacie. Mam również kiepskiej jakości krzesło, więc siedzę praktycznie maksymalnie dosunięty do biurka, przez co klawiaturę mam niewidoczną i używam jej praktycznie 'na czuja'. W związku z tym zastanawiam się, czy kupować biurko z tą szufladką czy postawić klawiaturę na blacie i mieć ją na identycznym poziomie razem z podkładką i myszką? Zapewne wtedy krzesło wyżej musiałbym mieć ustawione aby było ergonomiczne, były odpowiednie kąty i swoboda przy graniu w CSa. Jak wygląda sprawa z biurkiem, gdy używa się 'gejmerskich' foteli?
Odpowiedz
#2
Najlepiej kup biurko/stół z regulowaną wysokością, pojedynczy blat, abyś wszystko miał na tej samej wysokości (jak klawa jest niżej, myszka wyżej to dorobisz się skrzywień) znajdziesz takie np. w Ikeii, unikaj wysuwanych półek. Najlepiej jest jak przedramię opiera się na biurku a nie gdzieś wisi w powietrzu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.