• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz z rozbudowanym oprogramowaniem do 100 PLN
#1
  • Jaką obecnie myszkę używasz: bezprzewodowy Trust ;)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000 DPI
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 1.6-2.0
  • czułość w Windows: 6/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): różnie
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Left 4 Dead 2, Counter-Strike: Global Offensive
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7-500MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Przynajmniej 5
  • twój budżet: 100 PLN
  • jaki chwyt stosujesz: Palm grip lub fingertip grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Tak, byle nie Claw Grip
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Oczywiście
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Słaby sensor, brak przewodu i oprogramowania
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Konieczne rozbudowane oprogramowanie i w miarę przyzwoity sensor
  • Wiem, że A4tech Bloody A9 to nienajlepszy wybór, ale jest tani, dostępny w moim ulubionym sklepie, ma w miarę rozbudowane oprogramowanie i z tego co czytałem, sensor nie jest tragiczny. Czy każda wersja posiada taki sam i czy dużo stracę względem Avago 9500 patrząc na to jakiej podkładki używam? Alcor mi nie odpowiada, więc nie biorę go pod uwagę. Pozdrawiam.
#2
bierz A9 :) w okolicach 1000dpi A3050 radzi sobie bardzo dobrze, dla wielu nawet lepiej niżA9500 (laser jedynie maksymalne prędkości ma wyższe). Nie masz specjalnie wyboru do 100zł więc nie ma co wybrzydzać ;)
#3
Dzięki wielkie. A jak wygląda sytuacja w przypadku 400 i 800 DPI? Pojawiają się jakieś problemy?

PS. Trafiały się egzemplarze z gorszym sensorem?
#4
w sumie nie wiem, ale kogo pytałem co ma a9 mówił, że jest ok wszystko :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.