• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie EC-2A
#1
Siemka
Mam możliwośc kupienie zowie ec-2a z białym logo albo nowa od benq co bedzie w kwietniu.Mam pytanie jest jakas róznica miedzy nimi ? Bo np slyszalem ze w zowie fk2 bylo ze te zolte wersje mialem wolniejsze przyciski lub cos w tym stylu.I jak myslicie mysz bedzie pasowac do palm gripa ?
Odpowiedz
#2
Wzor , do palma z reguły bardziej ec1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
W końcu nie wiadomo co te BenQ Zowie myszki mają nowe. Jak tylko scroll 16 stopniowy, to nie wiem czy to plus czy minus...
Odpowiedz
#4
(03-20-2016, 08:16 PM)peter1616 napisał(a): Siemka
Mam możliwośc kupienie zowie ec-2a z białym logo albo nowa od benq co bedzie w kwietniu.Mam pytanie jest jakas róznica miedzy nimi ? Bo np slyszalem ze w zowie fk2 bylo ze te zolte wersje mialem wolniejsze przyciski lub cos w tym stylu.I jak myslicie mysz bedzie pasowac do palm gripa ?

(03-21-2016, 12:00 AM)Amok napisał(a): Wzor , do palma z reguły bardziej ec1

Moja  wielkosc dloni to 17 cm a szerokosc palca to 1.8 to jak myslicie lepiej wziasc ec-2a czy ec-1a pod palm gripa ?
Odpowiedz
#5
Raczej ec1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Dla dłoni 17 cm (jeżeli rzeczywiście masz tak małą dłoń) to wyda Ci się taka cegłówka trochę EC1, więc wybrałbym EC2.
Odpowiedz
#7
Ec2 powinna miec 124 a nie 120. I to takie albo wyda mu sie cegłówką albo nie. Dla mnie ec2 za mała np
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
(03-20-2016, 08:16 PM)peter1616 napisał(a): Siemka
Mam możliwośc kupienie zowie ec-2a z białym logo albo nowa od benq co bedzie w kwietniu.Mam pytanie jest jakas róznica miedzy nimi ? Bo np slyszalem ze w zowie fk2 bylo ze te zolte wersje mialem wolniejsze przyciski lub cos w tym stylu.I jak myslicie mysz bedzie pasowac do palm gripa ?

(03-23-2016, 02:47 PM)t4co napisał(a): Dla dłoni 17 cm (jeżeli rzeczywiście masz tak małą dłoń) to wyda Ci się taka cegłówka trochę EC1, więc wybrałbym EC2.

mierzylem tak jak na tym zdj http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...50x150.jpg i tak mi z tego wyszlo wiec chyba powinno byc dobrze
Odpowiedz
#9
tutaj u nas, osoby które mają małe łapki (takie do 18 cm) to w większosci wolą np. ec2 od ec1, tak samo za13/za12 od za11, kone pure military też całkiem lubią takie osoby
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.