• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max 400zł - słuchawki + karta dźwiękowa
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative Fatality
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Xonar DG - o ile ma sens
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej Gigabyte GA-G31M-ES2L
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 90% gry, 10 % muzyka
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Różnie
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 400zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? 50/50
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Raczej otwarte- nie jeżdżę na lany itp- głównie użytek w domu.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Raczej większą - do CSa
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Raz/2razy na rok.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Słuchawki muszą być czarne lub białe lub czarno-białe. Głównie do CSa. Jeżeli dopłacanie do np. Qpadów z bez nowej karty dźwiękowej nie da dużych efektów wzgl. np HMC 681 z nią to myślę, że wolę wziąć tańszą opcję.
  • Pozdrawiam

    Chciałem jeszcze zapytać czy te słuchawki: http://www.ceneo.pl/31676071?se=GbURRszt...#tab=click będą dobre z Xonarem DG/ ew na razie bez nowej karty dźwiękowej (bardzo podobają mi się).
Odpowiedz
#2
Bedą dobre bez a jeszcze lepsze z, mam je dwa dni a miałem fatality i Siberia v2 i cloud sa o wiele lepsze , polecam :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Ok zamawiam jutro na 90% HyperX Clody 1 na razie bez karty, potem dokupię jakąś :D
Odpowiedz
#4
Ja zrobiłem tak samo, ale bogaty zestaw w cloudy mnie przekonał a i jakość wykonania i dźwięku jest super i według mnie najlepsze sluchKwi do 300/400zl to wlasnie cloudy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
ja bym wybrał jednak Qpad QH-85 pod CS'a.
Odpowiedz
#6
Właśnie czytam teraz że HyperX są zamknięte. Czy to jakoś męczy uszy przy dłuższym graniu?

Raczej nie chcę Qpadów ze wzgl. na cenę. W przyszłości wraz ze zmianą PC będę mógł łapnąć jakąś lepszą kartę dźwiękową.
Odpowiedz
#7
w lecie jest ciepło :D tak to nie męczy
Odpowiedz
#8
Dobra dzięki za pomoc. Po mimo wszystkiego zamówię czarno białe HyperX ze wzgl na cenę i wygląd. Za miesiąc wleci jakaś karta do tego.
Odpowiedz
#9
Jednak jeszcze nie zamówiłem. Stwierdziłem, że jednak nie potrzebny jest mi wygląd. Chcę słuchawki z jak najlepszą sceną do CSa w tej cenie. Jakie wziąć?
Odpowiedz
#10
Według testerów to Kave Analog 5.1
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.