• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
all about sensor
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech g300
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: nie ma wplywu na gre bo (m_rawinput 0) ale 5
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~30cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): only Counter Strike GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: x7 mp-500
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2+scroll
  • twój budżet:~150pln
  • jaki chwyt stosujesz: nie wiem sam ale chyba palm/claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku): 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie, ale chyba lepiej mi sie gra clawem
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest za mała
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): interesują mnie tylko myszki z niesamowicie dokładnym sensorem(4-5 wg. waszego rankingu) jeżeli nic nie znajdziemy w tym przedziale cenowym podajcie jakaś inna z wyższego przedziału... Co do wyglądu to: ss kinzu, razer abyssus ale ten stary, razer diamondback3g(moja pierwsza mysz która BYŁA niesamowita), oraz cm storm alcor, logitech g400. Myszy proste albo profilowane dla praworęcznych. Mysze tylko 500Hz(tak zawsze miałem ustawioną)
#2
do 150zł to w sumie nic poza cm storm alcorem (palmo, claw się nada) i g400s (palm) nie znajdziesz :(. Ewentualnie używki jakiś Zowie możesz jeszcze poszukać.
#3
(03-06-2015, 03:29 PM)Hya napisał(a): do 150zł to w sumie nic poza cm storm alcorem (palmo, claw się nada) i g400s (palm) nie znajdziesz :(. Ewentualnie używki jakiś Zowie możesz jeszcze poszukać.


jaka zowie ? i cm storm ma mozliwosc zmiane na 500hz ?

i tak jak pisałem jakiś droższy model ?
#4
każda zowie ma taką możliwość. Cm storm Alcor raczej ma tylko 1000Hz ale jakoś nie sądzę, abyś odczuł różnicę.

Pod palm clawa zdecydowanie Zowie Fk1 lub Mionix Avior 7000
#5
(03-06-2015, 07:04 PM)t4co napisał(a): każda zowie ma taką możliwość. Cm storm Alcor raczej ma tylko 1000Hz ale jakoś nie sądzę, abyś odczuł różnicę.

Pod palm clawa zdecydowanie Zowie Fk1 lub Mionix Avior 7000

skoro juz łapiemy myszki po 200pln+, to co z ss rival, deathadderem?
#6
(03-06-2015, 07:04 PM)t4co napisał(a): każda zowie ma taką możliwość. Cm storm Alcor raczej ma tylko 1000Hz ale jakoś nie sądzę, abyś odczuł różnicę.

Pod palm clawa zdecydowanie Zowie Fk1 lub Mionix Avior 7000

sory ale ostatnia opinia razer abyssus 2014 vs SS kinzu v3
#7
kinzu wygodniejsza, abyssus lepszy sensor ale to tylko moje zdanie ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.