• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz pod FPS-y
#1
Witam wszystkich

  • jaką obecnie myszkę używasz: NetScroll 110
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:DPI: 800 
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia, rzadziej niska
  • czułość w Windows:7/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 16,5 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Unreal Tournament
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech XGame X7-200MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): obecna mysz posiada 3 przyciski
  • twój budżet: 100-350 zl
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertrip grip 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,7 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie, choć czasami zdarza mi się trzymać mysz claw gripem. 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Zależy mi aby 800 dpi było dostępne
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: . Słaba jakość, sensor. Poza tym scroll uległ uszkodzeniu.
  • uwagi (np. co do wyglądu/kszałtu myszki): Poprzednia mysz dobrze leżała mi w dłoni.
Odpowiedz
#2
Weź Zowie Ec2-A (tyle, że chyba od 10.04 będą dostępne w sklepach z tego co widziałem)

a jak chcesz coś kształtem niemal jak ta twoja to ASUS Sica za 99 zł wyrwiesz
Odpowiedz
#3
Tongue 
Szczerze mówiąc,  ostatnio moją uwagę zwrócił  Mionix Avior 7000. Myślicie, że byłby to dla mnie dobry wybór?
Odpowiedz
#4
po co przepłacać ?
a duPa tam![url=http://s16.postimg.org/58wfvytkl/maxresdefault.jpg][/url]
Odpowiedz
#5
za duza do fingera dla Ciebie
Odpowiedz
#6
A poza Ec2-A inne myszki Zowie takie jak na przykład ZA 13 lub EC2 Evo też byłyby odpowiednie? A jeśli tak, to który model sprawowałby się najlepiej?
Odpowiedz
#7
ZA13 lub EC2-A będą dobre. EC-2A jest bardziej fingertipowa.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.