• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z USB
#1
Witam. Mam taki problem, że jak np gram w csa (na pulpicie tak się nie dzieje) i macham bardzo dużo myszką (np kilkanaście sekund) to słyszę dźwięk jakbym odłączył coś od USB i myszka przestaje pracować. Czasami w tym samym czasie z klawiaturą dzieje się to samo. Czym to może być spowodowane?
Odpowiedz
#2
Albo za duze napięcie na portach (za dużo żeczy podpiętych do USB) albo skoki napięcia, wtedy zasilacza wina, albo problemy ze sterownikami portów USB albo płyta uwalona ;D
Odpowiedz
#3
Hmm, nie mam pojęcia.. Najciekawsze jest właśnie to, że dzieje się tak tylko jak przez kilka-kilkanaście sekund non stop ruszam myszką. No i tylko podczas grania, na pulpicie tak się nie dzieje ^^
Odpowiedz
#4
To może rzeczywiście zasilacz nie wyrabia, jak odpalasz grę i wzrasta napięcie. Masz podkręcany procesor?
Odpowiedz
#5
(03-18-2016, 10:10 AM)t4co napisał(a): To może rzeczywiście zasilacz nie wyrabia, jak odpalasz grę i wzrasta napięcie. Masz podkręcany procesor?

Nie, ale jednak nie dzieje się to tylko w grze. Do USB mam podpiętą tylko klawiaturę i myszkę.
Spróbuję może jeszcze skorzystać z huba USB z monitora.
Jest taka opcja żeby to było winą trochę zakurzonego sensora?
Odpowiedz
#6
No cóż, nie mam pojęcia co jest powodem. Podłączyłem myszkę do innego komputera i problemu nie było. Podłączyłem inną myszkę do swojego kompa i też wszystko śmigało. Za to na mojej EC2-a na moim kompie nadal ten problem występuje. Próbowałem też podłączać mychę do HUB-a z monitora, ale problem nadal występował.
Odpowiedz
#7
brudny sensor na pewno nei ma nic do gadania tutaj ;) imo to napięcie masz nie wystarczające i ci wyłącza urządzenia albo sterownik USB ma jakies problemy
Odpowiedz
#8
Zobacz w Menedżerze Urządzeń czy nie masz oszczędzania energii ustawionego na portach lub na samej myszce
Odpowiedz
#9
(04-03-2016, 05:56 PM)VeeKing napisał(a): Zobacz w Menedżerze Urządzeń czy nie masz oszczędzania energii ustawionego na portach lub na samej myszce
Nie mam ;/ W planie zasilania też :/
Odpowiedz
#10
Okey, chyba rozwiązałem problem. Doinstalowałem sterowniki do płyty głównej (chociaż raczej już miałem je zainstalowane, ale może coś się zepsuło, nie wiem). Dzięki za pomoc ^.^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.