• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobór myszki
#1
Witam
pytanie czysto teoretyczne aczkolwiek coraz bardziej się skłaniam do zmiany myszki obecnie mam logitech g700s, alle zastanawiam się nad sprzedaniem jej i wymianą na aviora 7000, tylko pytanie czy jest sens. Zależy mi przede wszystkim na precyzji gry głownie Moba rzadziej FPS, DPi ok 3000, ale chodzi mi też o precyzję pod względem photoshopa itp i pytanko czy warto wymieniać czy nie na aviora ew co innego
Odpowiedz
#2
Jako jedna z osób, które nie lubią takich klocowatych myszek jak G700s to powiem Ci, ze raczej warto wymienić. Czy akurat tobie potrzebna jest taka wymiana, na to pytanie tylko sam możesz sobie odpowiedzieć. Zmianę głównie odczujesz w innym kształcie myszki oraz mniejszej wadze. Sensor trochę też wyda Ci się dokładniejszy.
Odpowiedz
#3
zaczeło mi trochę przedramię siadać ale wiem że czynników jest ku temu wiele i zdaję sobie z tego sprawę więc poniekąd i z tym związane jest to pytanie fakt że g700s mam już prawie dwa lata także ta zmiana myszki jest i z tym związana poniekąd i stąd moje rozważania nad zmianą i myszki
Odpowiedz
#4
To ty może kup coś ergonomicznego, ale lekkiego, zobacz na DM2 Comfy czy by Ci nie odpowiadała. Może za bardzo ściskasz myszkę, jesteś zbyt spięty jak pojawiają się bóle w przedramieniu. Do MOBA i sporadycznego FPS bez problemu nadaje się, tym bardziej pracy w PS i innych programach.
Odpowiedz
#5
dzięki wielkie podumam na spokojnie w takim razie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.