• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i podkładka, ok. 330 zł
#1
Mysz:
• jaką obecnie myszkę używasz: SS SENSEI RAW Heat Orange
• jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 450
• czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): sens 1.94 w CS: GO
• czułość w Windows: 6/11
• czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 450
• ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 30
• w co grasz (podaj tytuły gier): CS: GO
• jaką masz obecnie podkładkę: AKASA Venom XXL Gamepad
• ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5, sporadycznie
• twój budżet: 250 zł
• jaki chwyt stosujesz: Palmo - Claw
• jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
• jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
• jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): od końca palca do zgięcia nadgarstka ok. 20 cm
• jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,5 cm
• czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
• czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
• co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: LPM przestaje działać jak należy
• czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Póki nie przekracza budżetu wszystko jest ok
• uwagi (np. co do wyglądu myszki): Podobają mi się zowie z najnowszej rewizji, z tego co wiem jeszcze nie dostępne w Polsce.

Podkładka:
• jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) ? j.w., ślizgacze te same od dnia zakupu
• jaką masz podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? j.w., nie mam pojęcia o podkładkach
• chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): nie mam pojęcia o podkładkach
• jaki rozmiar by Cię interesował: ok. 35-40 cm szerokości
• czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
• wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: nie mam pojęcia o podkładkach
• czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Póki nie przekracza budżetu wszystko jest ok
• maksymalna cena za podkładkę? 80 zł
• uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) nie mam pojęcia o podkładkach
Odpowiedz
#2
Skoro Ci sie podoba sensei to wybrałbym dreammachines dm1 pro bo to nowy sensei na sensorze tym co zowie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Zastanowię się na tym, chociaż póki co nie jestem przekonany co do samej firmy, ponieważ jest raczej mało znana na scenie sprzętu dla graczy. Pierwszy raz o niej usłyszałem na ramach pclab'a i zaraz potem wygooglowałem jej recenzje na test-gearze. Niby mi się podoba, jednak nie wiem dlaczego nie mogę się do niej przekonać.
Odpowiedz
#4
To moze zowie fk1 do palmo claw powinna byc git :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Więcej o DM1 - http://www.overclock.net/t/1591152/dream...review/550 żeby było zabawniej, to DM jest obecnie bardziej popularny za granicą niż w PL.

Jeżeli długo użytkowałeś Senseia to warto zostać przy tym samym kształcie.

Co jest z obecną podkładką nie tak?
Odpowiedz
#6
Dzięki za link. Z obecną podkładką właściwie wszystko ok, tyle tylko, że... cała jest zalana różnymi napojami , zarówno procentowymi jak i tymi bez procentów. Poza tym po bokach unosi się 'do góry' w paru miejscach. Można powiedzieć, że ją zniszczyłem. Niestety taka duża podkładka (mam na niej klawiaturę i monitor [część nogi monitora]) jak się nie ma innego stolika w pokoju to kiepski pomysł. A taką mniejszą, jak ktoś do mnie wpadnie, przynajmniej będę mógł zdjąć. Czy dreammachines to polska firma ?
Odpowiedz
#7
Polska (chociaż wiadomo, że nie produkują w PL), ludzie z msi (wcześniej appla) ją założyli.

podkładkę, może Tesoro Aegis kup.
Odpowiedz
#8
Wiem, wiem. Zdziwiłem się tylko, że ich mysz w US jest tańsza - koszt około 210 zł z dostawą ( dla mieszkańca florydy :P ). Dzięki za propozycje podkładki, jeśli ktoś jest w stanie zaproponować mi jeszcze jakieś w pełni czarne podkładki to byłbym wdzięczny.
Odpowiedz
#9
Bo w USA nie mają takich bandyckich podatków jak w PL.

Z czarnych to np. Roccat Taito lub wersja szybsza, bardziej hybrydowa Taito Control, z tańszych Natec M12.
Odpowiedz
#10
Heh, w sumie racja. No cóż, zamówiłem dm1 pro, z kuponikiem z allegro nawet nieźle, bo 209 zł. W nocy już totalnie rozpadł mi się sensei i zaczynam już szukać podkładki, bo jak wymieniać to wszystko, a co mi tam. Poszperam .

Czy chodzi o model M12 midi ? Czy m12 maxi i midi mają tą samą strukturę ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.