• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Naga 2014 + Razer Sphex problem
#1
Witam!

Otóż mam problem z myszką Razer Naga 2014 left hand na podkładce Razer Sphex. Myszka ustawiona na 800 dpi/akceleracja wyłączona. Od pewnego czasu myszka wariuje tzn. kursor ma problemy z ruchami na boki (głównie w lewą stronę) Po prostu się zatrzymuje....  Jest to strasznie irytujące! To samo jest na blacie biurka. Wcześniej takich problemów nie było. Podłożyłem pod myszkę zwykła gazetę i eureka myszka działa idealnie! Co może być przyczyną? Może kupić inną podkładkę? Jak tak to jaka by była najlepsza pod ten sensor? A może myszka do śmieci?

Proszę o pomoc!
Odpowiedz
#2
Zamów prenumeratę tej gazety i jak się wytrze to podłożysz nową sztukę.... a serio to kup najtańszego a4tech X7 i zobacz czy coś pomoże. W starszych Nagach bardzo często padały sensory...
Odpowiedz
#3
(03-12-2016, 09:40 AM)t4co napisał(a): Zamów prenumeratę tej gazety i jak się wytrze to podłożysz nową sztukę.... a serio to kup najtańszego a4tech X7 i zobacz czy coś pomoże. W starszych Nagach bardzo często padały sensory...

Aha czyli śmietnik? Zamówiłem mysz Roccat Kiro. Mam nadzieje, że w tej myszy będzie jakiś lepszy sensor niż ten syf od Philipsa, który jest w tej Nadze.... Jak można do myszki za 350 zł pakować takie coś? Ehhh szkoda, bo myszka była bardzo wygodna....
Odpowiedz
#4
Niestety, polityka Razera jest jaka jest. Kiro lekko przepłacona, ale jak modularna obudowa Ci się podoba to będzie ok.
Odpowiedz
#5
(03-14-2016, 09:10 AM)t4co napisał(a): Niestety, polityka Razera jest jaka jest. Kiro lekko przepłacona, ale jak modularna obudowa Ci się podoba to będzie ok.

Ja niestety jestem leworęczny, producenci myszek mają na takich wywalone.... Naga mi się bardziej podoba no i jest wyprofilowana pod lewą rękę. Nawet chciałem ją jeszcze raz kupić, ale stwierdziłem, że po co pakować się w ten sam syf hehe. Jak Razer w końcu zmądrzeje i zacznie w ten model wkładać inny sensor to sobie myszkę zmienię znowu na nage. Z tego co wyczytałem Naga chroma ma znowu tego śmiesznego Philipsa co naga 2014 i tego nie rozumiem??!! Po co pakować ten sam sensor do nowego produktu skoro sprawia problemy.... Jest tak jak napisałeś. Poczytałem sobie różne fora i praktycznie na każdym jadą po tych nagach równo! Mam nadzieje, że Kiro będzie działać bez żadnych problemów. Niby ma Avago 3050, ale tego nie jestem pewien.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Czemu nie kupiłeś jakies zowie?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
(03-14-2016, 11:44 PM)Amok napisał(a): Czemu nie kupiłeś jakies zowie?

Nawet nie brałem tej firmy pod uwagę, po prostu o niej zapomniałem... Teraz właśnie popatrzyłem na te modele i nie za bardzo mi leżą, a do tego są drogie. Z tą Kiro to się ledwo zmieściłem w cenie. Musiałbym bym poczekać do wypłaty, a niestety tej mojej nagi już się nie da używać praktycznie. Kurcze nie mogę tej nagi przeboleć, bo dla mnie to była mysz idealna....
Odpowiedz
#8
Jedyny dobry razer to deathadder i taipan według mnie , zowie za to bardzo spoko modele :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
(03-15-2016, 12:10 AM)Amok napisał(a): Jedyny dobry razer to deathadder i taipan według mnie , zowie za to bardzo spoko modele :)

Deathaddera też brałem pod uwagę, ale przewyższał mój budżet na tą chwilę. Z tą Nagą ledwo udaję mi się trafić w cokolwiek na pulpicie.... Sensor już praktycznie dead :(
Odpowiedz
#10
Ja ostatnio zakupiłem zowie fk2 i dla mnie super a dałem 120zl :D a poprzednio miałem i mam deathaddera którego tez wyrwałem za 140zl (call mi łowca okazji)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.