• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + podkładka około 400 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Kone Pure (jest o dużo za mała)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (czułość 1.9 w CS GO to chyba niska, nie jestem pewien) ;D
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): W roccat software mam ustawione na 0
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 25 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike, Battlefield, wszelakie gry FPS
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito mid size
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Główne + jeden boczny do rozmów na TS
  • twój budżet: około 400 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm Grip, też często dokładnie stwierdzić z tak małą myszką przy mojej wielkości dłoni ale palce układają się w dół jak w myszce typu SS Rival lub Zowie ZA, jednak jest to raczej Palm Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5 ~`19
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,6 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Oczywiście rozmiar, obecna myszka jest za mała i to nawet sporo
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wygląd nie ma znaczenia, najważniejsze by była dopasowana do mojej dłoni i ułożenia palców które kierują się ku spadkowi, jestem bardzo zainteresowany Zowie ZA, tylko nie wiem dokładnie który model, ZA 12 lub ZA 11. SS Rival jest za duża, oczywiście inne myszki zaproponowane wchodzą w grę ;)
  • 2. Dobór podkładki 
      jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Optyk
    • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Roccat Taito Mid size, podkładka ma być w miarę szybka i bym miał dobrą kontrolę nad myszką, szczególnie że gram dużo w CS GO
    • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa
    • jaki rozmiar by Cię interesował: Duża
    • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Tak
    • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Średnio - Szybką
    • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Nie
    • maksymalna cena za podkładkę? 130
    • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Zainteresowała mnie Zowie G-SR, nie tylko przez sam wygląd ale przez właściwości podkładki
    • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Z chęcią wysłucham wszelkich porad ;)
Odpowiedz
#2
Ja bym Ci polecił ZA11 lub DM1 Pro (przymierz w sklepie SS Sensei, mają te same kształty). Odnośnie podkładki to do CS'a wybiera się raczej wolne podkładki - Taito jest zła? Jak chcesz szybszą i dużą to w dobrej cenie jest Natec M12 maxi.
Odpowiedz
#3
(03-07-2016, 09:55 AM)t4co napisał(a): Ja bym Ci polecił ZA11 lub DM1 Pro (przymierz w sklepie SS Sensei, mają te same kształty). Odnośnie podkładki to do CS'a wybiera się raczej wolne podkładki - Taito jest zła? Jak chcesz szybszą i dużą to w dobrej cenie jest Natec M12 maxi.

A czy ZA11 nie będzie za duża? ;D Czytając recenzje na Test - gear można dojść do wniosku że może być odrobinę za duża z wielkością moich dłoni 18,5 ~`19. Roccat Taito mam już prawie 2 latka i już umiera śmiercią naturalną, rozerwała się cała guma od spodu i materiał już się do końca odczepia, wrażenie z roccata ogólnie pozytywne ale właśnie chcę coś większego, zaintrygowała mnie właśnie Zowie G-SR, sensor nie będzie miał problemów na tej podkładce?
Odpowiedz
#4
Nie ma bata żeby były jakiekolwiek problemy przy 3310 na g-sr ponieważ to jedna z najlepszych podkładek na rynku.
Odpowiedz
#5
19 cm to granica między ZA12 i ZA11, ale bardziej palmowa będzie jednak ZA11.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.