• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojedynek myszek :)
#1
Jaka według was z tych myszek jest najlepsza pod względem :

a) Ergonomi (Wygody trzymania różnymi chwytami)
b) Jakośc/cena (Ślizgacze itp...)
c) Przyciski ( Miękkość klikania , brak dwukliku itp...)
d) Sensor
e) LOD (Lift of distanse)
f) Sterowniki (ustawienia dpi itd...)

1.Mionix avior
2.Zowie fk1
3.SS Rival 100
4.SS Sensei
5.Fnatic gear flick
6.DM1 pro mouse

Prosze o uzasadnienie swojej odpowiedzi :)
Możecie opisać dlaczego dana mysz się wam podoba/odpowiada i jest waszym faworytem .
Wybrałem myszki raczej symetryczne więc nie chcę tu widzieć jakiś komentarzy typu ,,Razer lepszy''.

Jaka mysz będzie najbardziej odpowiednia dla mnie :

Chwyt : Palm/ Finger
Dłoń : 19,5cm
Szerokosc palca : ~1,7-1,8cm

Z góry dzięki
Odpowiedz
#2
rival 100 ma 3059 i przy tej cenie to raczej odpada, sensei'e mają laser więc też odpada, ja bym się osobiście zastanawiał nad dm1 w pierwszej kolejności ze względu na to co ta mysz oferuje za te pieniądze i przy tej dłoni też rival zwykły czy 300 byłby dobrym wyborem
Odpowiedz
#3
Ciekawi mnie czy rivala 300 można trzymać clawem ;D
Odpowiedz
#4
Mam taki chwyt i taka długość dłoni. Skusiłem się i wziąłem fk1, niestety była zbyt płaska i za długa. W sklepie mieli tylko na wymianę rival 100 to wymieniłem na rival'a. Tu już było lepiej ale i tak myszka jest za mała tak mi się wydaje :) Nie mam na razie pieniędzy na kombinowanie dalej.
Ja doradzam ci kształt senseia, czyli bierz dm1 pro (myślę że gdybym ją wziął za pierwszym razem to by u mnie została, i tak ja kiedyś kupie a rivala dam dziewczynie).
A i jeszcze jest zowie za12, powodzenia! :D
Odpowiedz
#5
Kształt Senseia (czyli też DM1 Pro) jest na pewno jednym z najbardziej uniwersalnych. Cena jakość to jak popatrzysz na komponenty DM1 to też ma bardzo dobry stosunek (nawet dodatkowe ślizgacze dostajesz). Z flickiem ludzie się skarżą na bardzo wysoki LOD, jednak jej nie mieliśmy to ciężko coś o niej powiedzieć. Jak chcesz sterowniki to rozważ Alcora.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.