• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYgodna myszka (~150) środowisko cad
#1
Witam,
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4tech x748
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200dpi
  • czułość w Windows: normalna
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4tech x7
  • twój budżet: ok 150zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? lewo (ale myszki używam prawej)
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19,5-20cm
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): duża i wygodna, możliwość programowania przycisków, mile widziane dodatkowe przyciski
Potrzebuję wygodnej myszki do środowiska cad'owskiego, gdzie przy długich godzinach spędzonych przed kompem, myszka nie będzie męczyć dłoni. Będę wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz
#2
Za 190 masz Steelseris Rival nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz :)

Warto dorzucić!
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
a ja ma się Rival do Logitech G400s (ma więcej klawiszy programowanych)? chodzi mi przede wszystkim o wygodę w użytkowaniu, może miałeś z nią do czynienia?
Odpowiedz
#4
Nie mailem, ale sensor jest o wiele lepszy , miałem Rivala jest mega wygodny ale ciut za duzy niemniej jednak ma najlepszy stosunek cena do jakości /190zl droższe myszki oferuja to samo.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
(03-06-2016, 03:56 PM)Amok napisał(a): Nie mailem, ale sensor jest o wiele lepszy , miałem Rivala jest mega wygodny ale ciut za duzy niemniej jednak ma najlepszy stosunek cena do jakości /190zl droższe myszki oferuja to samo.

rivala mozna nawet taniej. Bierz śmiało, teraz poprawili gumki :3
Odpowiedz
#6
w takim razie dziękuje za pomoc
Wybór padł na rivala
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.