• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki + karta dzwiękowa.
#1
Witam. Poszukuję słuchawek głównie pod Counter-strike: global offensive. Obecnie używam Sennheiser hd 201. Nie używam żadnej karty dźwiękowej ale zastanawiałem się nad AIMSC808 , Superlux HD681B lub Creative Sound Blaster Xtremer Gamer X-Fi. Słuchawki mają być w 100% do gry wymienionej powyżej. Budżet mam do 1500zł. Na pierwszym miejscu stawiam dźwięk, lecz mam nadzieje, że za taką cene to i komfort będzie :D. Wolę, aby lepiej słychać wszystko co dalej ode mnie. Nie będę z nimi w ogóle podróżował, może raz. Najlepiej jakby były to słuchawki zamknięte, miały mikrofon.
Zastanawiałem się też nad słuchawkami QPAD QH 90 co Wy na to?
#2
Możesz poprawić swój post? Bo trochę to masło maślane:)

Budżet 1500zl - TYSIĄC PIĘĆSET zł ? Na słuchawki i karte dźwiękową?
#3
O przepraszam, ta jedynka nie potrzebna ; D nie zauważyłem. Chodzi mi głównie o to aby były to słuchawki i karta dźwiękowa razem do 500zl
#4
zewnętrzny mikrofon za grosze na kablu może być? Generalnie ja preferuje pojemnościowe, czyli wisi mi taki na ekranie monitora i działa fajnie.

"Wolę, aby lepiej słychać wszystko co dalej ode mnie. .... Najlepiej jakby były to słuchawki zamknięte, .... "

Takie coś tylko w erze:) Miałem na raz senki dokładnie HD203 i Superluxy EVO - przestrzeń komfor i jakość dźwięku dla mnie w ogromnym plusie dla EVO. Evo pół otwarte były po prostu o niebo lepsze. Generalnie im bardziej otwarte, tym lepsza/większa scena, czyli coś co potrzeba do CS'a.

Przemyśl ten mikrofon i daj odp:)
#5
W sumie mikrofon może taki być. Teraz mam senki hd201 i tez nie mają mikrofonu i jakoś daje rade :D a co do karty dźwiękowej. Jaka jak juz kupować do tych Evo? I czy czy ogóle byłaby taka potrzeba? :P
#6
Jak karte muzyczna, to Xonar najlepiej na PCI-E. Mają wbudowane wzmacniacze, to zawsze lepiej zagrają ze słuchawkami. Ja jak podłączę EVO pod wieżę to zawsze jest trochę lepiej. Ale na Integrze też da się żyć.

Jaką masz płytę główną, lub inaczej jaki model zintegrowany?
#7
Szczerze to nie wiem i nie wiem jak to sprawdzić XD
#8
Dobra znalazłem. GA H67M-D2-B3 MAM nadzieje ze to jest to :D
#9
jeżeli jest jak piszą ludzie, że ten AIM jest jak Essence to bierz śmiało, bo będzie już na przyszłość, a na źródle nie ma co oszczędzać. A słuchawki jak pod SC'a to wybierz HD668b (możesz domówić im z ebay welurowe pady). Mikrofon zalmana mic-1
#10
To w takim razie masz - Realtek ALC889A :
http://pclab.pl/art28813-10.html

Czyli Xonar będzie lepszy nawet w wersji DGX. Wersja DX będzie bez porównania.

Creativa raczej bym odradził, prozaiczny powód: Creative Labs ma gdzieś swoich klientów. Nie aktualizują sterowników do starszych kart. Można od nich kupić jakieś sterowniki do Doby Digital... pierwszy raz ostanio widziałem płatne sterowniki.

Jeśli będziesz się upierał na jakiegoś SB, to musisz kupować coś z szóstej generacji, bo 5 (czyli x-fi) pewnie nie będzie supportowana w nowych systemach. Taka polityka Creativ'a :)


ps. Jak zmienisz seńki HD201 na EVO, to Evo bedą dużo ciszej grały. Taki pierwszy krok do bardziej wymagającego źródła.

pss. AIMSC808 to 500zl? Essence można za tyle dostać : http://allegro.pl/3-3-67-karta-muzyczna-...21652.html


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.