• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do FPS
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: BRAK INFORMACJI
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1700
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Średnia
  • czułość w Windows: Średnia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Średnia
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO,DOTA,Depth głownie FPS :)
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak
  • twój budżet: 350zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm i Finger
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18.5-19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1.7-1.8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: NIE
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Chciałbym aby była regulacja co 50 lub 100dpi obowiązkowo :)
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Wszystko 0_o (Obowiązkowe sterowniki)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? : Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chciałbym Podświetlenie :>
    Nie pasuje mi myszka typu Rival lub Mionix Avior :) Pasuje mi kształt zowie niestety brak podświetlenia,sterowników i regulacji DPI :cKształt Deathadder mi pasuje niestety czytałem o problemach z oprogramowaniem .Najbardziej chciałbym myszkę Symetryczną lub z podparciem na kciuk .Pasuje mi także w miare myszka Roccat Kone XTD Oprical niestety nwm czy oplaca się ją kupić (wiem jest troszkę droższa niż podałem budżet) , ale nie o to chodzi.czytałem kiedyś ,ze występowały problemy między Apexami a Kone Pure . Teraz mam apex m800 i nwm czy Roccat XTD będzie z nią działać. Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Odpowiedz
#2
Razer deathadder Chroma lub - http://youtu.be/iV9CmA5yXXg w procpu za jakies 230zl
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
XTD Optical jest bardzo dobrą myszkę, tylko ciężką. Niestety nie wiem czy działa z Apexem.
Odpowiedz
#4
Ogólnie ta myszka Fnatic Gear Flick bardzo fajna tylko nwm jak wypada w porównaniu do innych myszek , jak wypada łatwość wciskania przycisków , slizgacze ,sensor, wygoda trzymania chwytami np. czy dobrze się trzyma palmem;c

Deathadder bardzo wygodny i bardzo ładny niestety naczytałem się ,ze ma problemy ze smoothingiem i ogolnie szybko się psuje ;/
Odpowiedz
#5
Ja żadnych problemów nie zauważyłem. Z trwałością miały 2013 Nue chromy. A fnatic podobne do deathadder
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Ostatnio jak grałem w CS'a to gość pisał o Flicku, że ma bardzo wysoki lod i zbyt głębokie przyciski, jakoś zachwycony nim nie był. Prawdopodobnie kupimy ją na testy gdzieś w kwietniu/maju nawet, bo fnatic nie odpisuje na zapytanie o sampla :(
Odpowiedz
#7
Kolega bedzie ja miec moze jesCze w tym tygodniu to napisze tutaj jego opinie (aktualnie ma zowie ec2-a i RoGa Gladiusa od Asusa :D a miał wiele innych wiec taka opinia moze okazać sie pomocna )
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
super, napisz ile CD ten lod właśnie wynosi i jak to z tymi przyciskami, my na pewno na testy ją sprowadzimy w jakiś sposób ale to później ;)
Odpowiedz
#9
To fajnie poczekam  na opinie :)

Takie poboczne pytanie czy deathadder przy odpalonych serownikach ma ciągle problemy ze smoothingiem , a jak tak czy są aż tak bardzo widoczne aby przeszkadzać przy grze w fps ?

PS: Czy jest róznica między DPI na myszce laserowej a optycznej :

Mam swoją myszkę i miałem zowie fk1 ustawiłem na mojej i na zowie 1600dpi i moja laserowa wydawała mi się szybsza czy jest to możliwe 0_o?
Odpowiedz
#10
gram w csgo(nie jestem niedzielnym graczem raczej) na dość wysokim poziomie i nie czuje tego smoothingu w deathadderze, którego kupiłem z tydzień temu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.