• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam myszki do ok 200zl
#1
witam.
Tak jak w temacie, poszukuje myszki do 200 zl przyczym jesli bylo by cos naprawde godnego polecenia to jestem w stanie zainwestowac cos extra.
Obecnie posiadam logitech g100s
Dpi mam ustawione na 1000
Gram glownie w cs go sens 1.2 do pelnego obrotu potrzebuje jakies 35-40cm
Podkladka a4tech x7 duza
Uzywam czasem finger czasem claw z racji wymiarow aktualnej myszy.
Dlugosc dloni ok 20cm
Grubosc palca 2
Myslalem uzywac raczej palm/finger gripa
Aktualna mysz zaczyna sie psuc czasem przestaje dzialac na kilka sek. Pozatym mam uczucie ze brakuje mi precyzji i plynnosci i jest za mala. Glownie potrzebuje jej do grania w cs narazie myslalem nad DM 1 pro. Ale chcialbym sie dowiedziec co wy mi mozecie poradzic bo ciezki wybor mam. Bardzo bylem zadowolony z g100s pomimo rozmiaru dosc dobrze mi sie jej uzywalo i pewnie gdyby nie to ze zaczela zawodzic to bym jej tak szybko nie wymienial.
Odpowiedz
#2
(02-28-2016, 01:00 AM)bear21122 napisał(a): witam.
Tak jak w temacie, poszukuje myszki do 200 zl przyczym jesli bylo by cos naprawde godnego polecenia to jestem w stanie zainwestowac cos extra.
Obecnie posiadam logitech g100s
Dpi mam ustawione na 1000
Gram glownie w cs go sens 1.2 do pelnego obrotu potrzebuje jakies 35-40cm
Podkladka a4tech x7 duza
Uzywam czasem finger czasem claw z racji wymiarow aktualnej myszy.
Dlugosc dloni ok 20cm
Grubosc palca 2
Myslalem uzywac raczej palm/finger gripa
Aktualna mysz zaczyna sie psuc czasem przestaje dzialac na kilka sek. Pozatym mam uczucie ze brakuje mi precyzji i plynnosci i jest za mala. Glownie potrzebuje jej do grania w cs narazie myslalem nad DM 1 pro. Ale chcialbym sie dowiedziec co wy mi mozecie poradzic bo ciezki wybor mam. Bardzo bylem zadowolony z g100s pomimo rozmiaru dosc dobrze mi sie jej uzywalo i pewnie gdyby nie to ze zaczela zawodzic to bym jej tak szybko nie wymienial.
Może spróbuj kupić Deathaddera 2013 na gwarancji.
EDIT. ale najważniejsza rzecz zawsze przymierz przed zakupem ;D
Odpowiedz
#3
(02-28-2016, 10:48 AM)Czyszczu napisał(a):
(02-28-2016, 01:00 AM)bear21122 napisał(a): witam.
Tak jak w temacie, poszukuje myszki do 200 zl przyczym jesli bylo by cos naprawde godnego polecenia to jestem w stanie zainwestowac cos extra.
Obecnie posiadam logitech g100s
Dpi mam ustawione na 1000
Gram glownie w cs go sens 1.2 do pelnego obrotu potrzebuje jakies 35-40cm
Podkladka a4tech x7 duza
Uzywam czasem finger czasem claw z racji wymiarow aktualnej myszy.
Dlugosc dloni ok 20cm
Grubosc palca 2
Myslalem uzywac raczej palm/finger gripa
Aktualna mysz zaczyna sie psuc czasem przestaje dzialac na kilka sek. Pozatym mam uczucie ze brakuje mi precyzji i plynnosci i jest za mala. Glownie potrzebuje jej do grania w cs narazie myslalem nad DM 1 pro. Ale chcialbym sie dowiedziec co wy mi mozecie poradzic bo ciezki wybor mam. Bardzo bylem zadowolony z g100s pomimo rozmiaru dosc dobrze mi sie jej uzywalo i pewnie gdyby nie to ze zaczela zawodzic to bym jej tak szybko nie wymienial.
Może spróbuj kupić Deathaddera 2013 na gwarancji.
EDIT. ale najważniejsza rzecz zawsze przymierz przed zakupem ;D

nie wiem dlaczego ale jakos srednio mi odpowiadaja deathaddery, znajomi mieli i nazekali za mieli problemy z nimi.
Odpowiedz
#4
ja również nie lubie DA :P nie polecam. Chociaż nowe wersje z gumowymi bokami mogą być fajne. Stare miały po bokach bardzo sliski plastkich i sie myszke beznadziejnie trzymało
Odpowiedz
#5
Deathadder Chroma bardzo fajna mysz ale nie ten budżet, ode mnie standardowo. Jesli zalezy Ci zeby miec te 1000dpi to musisz cos z oprogramowaniem jesli nie to masz do wyboru zowie fk1/za12/ec1-a - ta ostatnia to taki wygodniejszy deathadder bez oprogramowania i masz dpi tylko 400/800/1600/3200 :D lub dm1 pro albo fnatic gear flick (ale o nim mało wiadomo jak narazie)

ALE PRZY LAPIE 20cm pokusiłbym sie o Steelseries Rivala :) dla mnie mysz była idealna gdyby nie jej wielkość (dłoń mam 18) wiec mam deathaddera bo gram na innym dpi niz 400 i 800.
Rival bedzie ok a koszt to 180/190zl wiec mysle ze i cenowo bedzie pasować :) a chwyt to taki palmo-fingertip czyli powinien Ci pasować :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Narazie chyba jestem za dm1 pro, brat ma zowi chyba fk1 i nie wiem czy to akurat jego model tak ma czy wszystkie ale scroll jakos niewygodnie chodzi ciezko a dosyc duzo z niego kozystam. Nad rivalem sie zastanowie tylko ona jest profilowana a wolalbym symetryczna. Co do dpi,  nie zalezy mi jakos szczegolnie na tym 1000. Na g100s poprostu tak ustawilem i pod to ustawilem sensa i tego nie zmienialem.
Wie ktos moze gdzie w krk mozna dostac dm1 pro?
Odpowiedz
#7
W Krakowie od ręki to ciężko, ale z ProCpu możesz zamawiać - http://procpu.pl/p/1544/32108/dream-mach...racza.html
Odpowiedz
#8
Polecam obejrzeć http://youtu.be/iV9CmA5yXXg

Moze to bedzie wlasnie to :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.