• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 220zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Saitek Cyborg V.3


Tutaj więcej info o niej: http://www.materiel.net/souris-filaire/c...52234.html a waga myszki bez kabla wynosi 89g

  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3200dpi


  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia


  • czułość w Windows: 8/11


  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): --


  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 5-6cm


  • w co grasz (podaj tytuły gier): BF3, World of Tanks i inne, głównie FPS


  • jaką masz obecnie podkładkę: =DESC&sorter=sorter&_exm=1]zwykła, twarda, plastikowa


  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): LPM, PPM, przycisk w kółku i jeden przycisk boczny (ten środkowy w mojej myszce) - opieram na nim kciuk więc bardzo fajnie i szybko się go używa. I rzadko ten pierwszy boczny. Tan boczny z tyłu jest ciężko dostępny - musiałbym zgiąć kciuk więc go nie stosuje.


  • twój budżet: 220zł


  • jaki chwyt stosujesz: chyba palmo claw


  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): - 1+2+2


  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym zdjęciu): 18cm


  • jaka jest grubość twojego palca (zmierz jak na powyższym zdjęciu)? 1,8cm


  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: trudno powiedzieć, saitek jest pierwszą moją myszką odbiegająca od wyglądu tych poniżej 20zł, używam go już z 5 lat, więc nie wiem czy i jak szybko będę w stanie się przestawić. Dodam że dosyć wygodnie mi się jej używa.


  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak, więcej dpi bardzo mile widziane.


  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Oczekiwał bym m bardziej szerszego PPM, w obecnej myszce mam on 1,9cm i częściowo palec trzymam na kancie myszki. W obecnej myszce problemem jest LPM, niekiedy muszę bardzo mocno dociskać aby zadziałał "klik". Przycisk w rolce przestał działać. Boki myszki były pokryte czymś w rodzaju "gumy", rozwiązanie było ok, ale dość szybko zaczęło się ścierać i lepić. Zdrapałem to i teraz mam goły plastik który jest bardzo fajny, więc wolałbym coś pozbawionego tej warstwy "gumy". 


  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak


  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Palec wskazujący trzymam blisko rolki więc nie może być w tym miejscu dodatkowych przycisków (a4-techy mają tam np. przycisk 3XFIRE więc takie modele odpadają). Raczej ni chciałbym myszki wyższej niż 4cm. 


#2
Jeżeli obniżenie dpi wchodzi też w grę to Zowie Ec1-a, jeżeli tylko w górę to Razer DA 2013.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.