• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gryzoń do około 300zł
#1
Witam, chciałbym kupić myszkę idealnie dopasowana do mnie. Najbardziej interesuje mnie Counter Strike: Global Offensive. Rozmyślałem nad Zowie FK1 lub Razer Deathadder Chroma. Oto moje "wzory"
  • jaką obecnie myszkę używasz: Gembird MUSG-02
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3600 do Counter Strike: Global Offensive, a 1600 do innych gier typu League of Legends, Smite itp.
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: 0,5/1 (średnia)
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 18 (chyba mam bardzo lekką akcelerację, taką mało odczuwalną)
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Smite
  • jaką masz obecnie podkładkę:Taką byle jaką za 10 zł
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):używam boczne( wszystkie)
  • twój budżet:300 zł
  • jaki chwyt stosujesz:Palm Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka :około 17,5 - 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: zależy jaka będzie różnica, ale raczej tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Zmienić: to że jest niesymetryczna, przycisk, który jest do double kliknięcia, Co się zepsuło: Rolka(kiedy nie chce to ona przewija)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak. 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Co do nowej: Symetryczna, 5 przycisków (lewy, prawy,scroll i 2 boczne), 
Dziękuję za przeczytanie i pomoc :)
Odpowiedz
#2
Jeżeli symetryczna to rozważ FK1, Avior lub DM1. To co możesz przymierzyć w jakimś stacjonarnym to SS Sensei (ten sam kształt co DM1, wiec w razie czego wiesz co bierzesz) i zobaczysz jak Ci leży, jak poczujesz, że chciałbyś coś troszkę jednak węższego to wtedy FK1, a jak poczujesz, ze bardziej płaskiego to Avior ;D
Odpowiedz
#3
(02-22-2016, 08:54 PM)Hya napisał(a): Jeżeli symetryczna to rozważ FK1, Avior lub DM1. To co możesz przymierzyć w jakimś stacjonarnym to SS Sensei (ten sam kształt co DM1, wiec w razie czego wiesz co bierzesz) i zobaczysz jak Ci leży, jak poczujesz, że chciałbyś coś troszkę jednak węższego to wtedy FK1, a  jak poczujesz, ze bardziej płaskiego to Avior ;D

Wiesz... Raczej wyższego gryzonia od mojego nie wolę brać, bo już jestem przyzwyczajony, a Zowie FK1 ma jakieś 1-2 mm rozmiaru w każdym względzie mniejsze (wysokość od dołu do rolki, wysokość od dołu do najwyższego punktu i długość). Raczej płaskiego nie poczuję w takim razie, a umiem szybko się dostosować do myszki. Chyba zamknę temat i kupię Zowie FK1. Wielkie dzięki za pomoc Hya.
Odpowiedz
#4
Do tego gembirda to żadna nie jest podobna także nie ma nawet jak do tego porównać ;D też myślę, że każda będzie wygodniejsza od niego ;D
Odpowiedz
#5
A pomyśleć że ta myszka mnie kręciła. Miała przynajmniej dobre opakowanie. Jedyne co jest do porównania z tym to chińska podróbka. ;D. Jeszcze raz dzięki za pomoc. Dobry z Ciebie gość. Masz humor. ;p
Odpowiedz
#6
Ja bym brał dm1 zamiast zowie bo zowie ma twarde przyciski i kiepska rolkę :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Ale w ogóle to co to jest to Dm1? Szukam i znaleźć nie mogę.
Odpowiedz
#8
http://procpu.pl/p/1544/32108/dream-mach...racza.html
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Ale Zowie FK1 nie jest zmieniona? Bo zamiast żółtego jest białe logo. Może coś jeszcze pozmieniali?

FK2 się czymś różni (oprócz wielkością) od FK1?
Odpowiedz
#10
Biała ma bardziej miękkie przełączniki, oraz mniejsze ich opóźnienie (tzw button lag) Fk1 i 2 różnią się tylko rozmiarem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.