• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puretrak Talent
#1
Według mnie kontrola myszki na podkładce, puretrak talent jest większa niż goliathus speed.
Mam wersję 2013- według mnie efekt przyciągania na goliathusie i szorstkość dają gorsze uczucie kontroli. Testowałem na 3 różnej wielkości ślizgaczach.
Oczywiście nie uwzględniam, że wasz puretrak trochę się zużył i może to być powód
Odpowiedz
#2
ważne przy tym jest też to, że nie każdy lubi powierzchnię goliathusa z racji na te lekkie "wyboje". Puretrak z kolei nie ma równego ślizgu na całej powierzchni. Wiadomo też, że kontrola zawsze będzie czysto subiektywnie oceniana i każdy musi znaleźć tą idealną dla siebie powierzchnię. Na szczęście podkładki różnią się więcej/mniej od siebie dzięki temu jest z czego wybierać :)
Odpowiedz
#3
a jeszcze chciałem zapytać co spowodowało, że ocena kontroli puretraka spadła z 75 do 65
Odpowiedz
#4
więcej ludzi testuje, więcej modeli myszek do testowania dochodzi oraz więcej podkładek do porównania mamy to i oceny się zmieniają, nic tam nie jest na sztywno bo staramy się, żeby każda podkładka z tego zestawienia była oceniana względem pozostałych, żeby było jakieś porównanie w miarę sensowne. Nie da się inaczej dobrze tego pokazać jak nie porównywać dajmy na to 20 podkładek i sprawdzić na której najlepiej się gra. Podobnie jak z oceną słuchawek, najlepiej jest je przyrównać do innych modeli.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.