• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka + podkładka
#1
Witam. Odnoszę się do was z prośbą o polecenie dobrej myszki. Obecnie posiadam myszkę Steelseries Rival, niestety coś się zaczęło dziać z bocznym przyciskiem, a mianowicie po kliknięciu jego on nie działa. Po czasie skminiłem, że muszę wcisnąć go bardzo mocno, aby zaczął działać. Rozkręciłem ją, ponieważ myślałem że może coś wpadło do środka i blokuje przycisk. Niestety przycisk się jakby wgniótł do środka i należy mocno go wcisnąć, aby zaczął działać. Jeżeli chodzi o wielkość myszy w doborze to rival mi absolutnie odpowiada, niestety nie chcę kupować ponownie tego produktu ze względu na ścierające się gumki po bokach, w wielu przypadkach scroll przestaje działać, no a u mnie przycisk boczny. Mysz według mnie powinna być prosta, coś w stylu Rivala. Chciałbym również kupić jakąś dobrą podkładkę, obecnie posiadam podkładkę "NOSTROMO", niestety odkleja się strasznie, choć wymiarowo jest idealna. Prosiłbym też o polecenia jakiejś dobrej podkładki o podobnych wymiarach, która nie zacznie się odklejać po 3 miesiącach. 

Pytanie odnośnie mojego obecnego Rivala, czy posiada ktoś działający panel taki jak na zdjęciu poniżej i jest w stanie go sprzedać? Bądź może ktoś wie gdzie można go zakupić? Zawsze to będę posiadał działającą myszkę do laptopa :D

[Obrazek: i8DVUeK.jpg]
Odpowiedz
#2
W nowszych rewizjach rivala poprawili boczne gumy, zmienili również przełączniki. Jeżeli mysz nadal posiada gwarancję, to steelseries wymienia myszy ze startymi bokami (choć popsuty przełącznik też mógłby być podstawą do wymiany).
Z dużych i prostych myszy na pewno dobre będą zowie ZA11 lub dreammachines dm1 pro, choć obie nie posiadają sterowników, przez co mają dość ograniczone możliwości konfiguracji.
Odpowiedz
#3
no właśnie najlepiej jakby posiadały sterowniki. Mysz kupiłem na allegro, więc nie wiem gdzie mogę takową mysz oddać

Rival 300 posiada nie ścieralne się gumki, tylko pytanie czy opłaca się go kupować
Odpowiedz
#4
Zobacz to- podobna do dm1 i ma sterowniki http://procpu.pl/p/1544/31270/fnatic-gea...racza.html
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Poszukaj na ebayu lub w TME, przełączników podobnych wymiarami i takimi bocznymi pinami i przelutuj. Jak kupowałeś na allegro, to pewnie od jakiegoś sklepu, który siętam wystawia, jak masz paragon to możesz oddać na gwarancję. Albo poluj na dawcę, czyli zepsutego Rivala i przepniesz boczne.
Odpowiedz
#6
A co do tej myszki "FNATIC GEAR FLICK" szczerze nie słyszałem dużo o niej i się trochę boję kupować, jakie są wasze opinie jeżeli chodzi o tą mysz? Może polecacie jeszcze inne ?
Odpowiedz
#7
Zawsze możesz zworocic do 14 dni ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Polecacie jeszcze coś konkretnego ? :D Może jakaś podkładka ? :D ewentualnie szukam samego dawcy rivala, bądź przycisku który się zepsuł, aby móc go przylutować bądź nawet cały panel
Odpowiedz
#9
Może spróbuj tym razem symetrycznej myszki? np. Fk1, DM1 Pro lub Avior 7000.
Odpowiedz
#10
Zobacz moze Ci podpasuje - to taki troche Deathadder - http://youtu.be/iV9CmA5yXXg
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.