• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HMC631 problem (stare forum)
#1
Przypomnę... kupiłem hmc631 miesiąc temu, dbam o nie, nagle podczas sesji w cs przestała działać prawa muszla czy jakoś tak.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HMC631 zakupiłem na allegro ale ze sklepu dzwiekomania.pl. Zgłosiłem reklamacje tylko trzeba tam było podać numer modelu, a gdzie to znaleźć to nie wiem. Dlaczego 668b są lepsze od hmc631 pomimo takiej różnicy w cenie? Bardzo mi się podoba to jak wygłuszają te słuchawki (ubóstwiam). Nie wiem czy naprawią, czy zwrócą nowe czy oddadzą pieniądze, dlatego pytam jakie słuchawki za ok. 250zł będą lepsze od hmc631, niekoniecznie zamknięte.
#2
668b nie wygłuszają za bardzo, ale w CS czuć bardziej otwartą przestrzeń , większą scenę przez co wydaje się łatwiej określać położenie. HMC631 jak na tą cenę również świetnie pozycjonują i nie sądzę abyś w którymś modelu zamkniętym do 250zł uzyskał lepsze pozycjonowanie. Imo miałeś pecha z tym, że padły (nasz model działa do teraz bez zarzutów), stąd raczej brałbym je jeszcze raz. Numer seryjny powinien być na pudełku (chyba koło paska kreskowego ;p)
#3
Ok. Dzięki za odpowiedź. Takie małe pytanie, na fb jestem w kilku dużych grupach csgo i jak ktoś się pyta jakie słuchawki kupić to każdy Siberia v2. Nigdy się nimi nie interesowałem, ale czy one są dobre czy to tylko jakieś fanboye SS?
#4
po prostu nigdy nie mieli do czynienia z niczym innym. Powiem Ci tak, że na ss w grach nie będzie lepiej niż na hmc631. Może są trochę wygodniejsze i dla niektórych ładniejsze ale w muzyce ustępują hmc a w grach możliwe, że są na podobnym poziomie. Wniosek nasuwa się sam, że nie warto wymieniać na ss.
#5
Słaby bass jest w tych hmc ale jak mi naprawią albo dadzą nowe to nie będę płakał bo i tak jest ogromna różnica. Podczas grzybami rozłączyło prawą słuchawkę i musiałem dokończyć na Creative fatality. Męczylem się z nimi niemiłosiernie, najśmieszniejsze było to ze nagle urywalo dźwięk chodzenia kiedy przeciwnicy byli na skos ode mnie.


Ps. Jakaś reklama forum byście przydała bo coś kiepsko z zainteresowaniem.
#6
w 668b praktycznie w ogóle nie ma basu, w hd681 evo masz za to go bardzo dużo, ale w CSie im mniej tym lepiej przecież, bo kroki są wyraźniejsze. HMC są tak po środku z basem.

Liczymy, że forum się samo rozkręci, skoro na tym co było ludzie pisali, a było straszne w nawigacji, to może na tym chętniej będą pisać. Chociaż to obecne może się wydawać momentami zbyt skomplikowane. No cóż, pożyjemy zobaczymy.
#7
oczywiscie ze sie rozkręci - np. dzisiaj zarejestrował się niejaki omega :-) Co do sluchawek HMC631 to kupilem takowe - m.in dzięki testowi na test-gear.pl. Nie mam punktu odniesienia , bo chyba słuchawki od telefonu nie sa w tym przypadku punktem odniesienia - ale jak dla mnie te słuchawki to rewelacja - zachęcony ich brzmieniem postanowiłem upolować Audiotrak Prodigy Cube a poki co podlaczone są do monitora bo wysiadl mi dzwięk na plycie glownej i ciagne dzwięk przez display port
#8
Słuchawki dotarły nowe :) Wydaje mi się, że mają jakby lepszy dźwięk i w ogóle. Może wcześniejsze były po prostu jakieś wadliwe?
#9
bardzo możliwe :)
#10
Pytanie dodatkowe. Jakie ustawienia dać w karcie dźwiękowej, aby wyraźnie było słychać kroki w cs:go?
http://gyazo.com/9c90fdbb3f191385610b83a5064eb2c4
http://gyazo.com/3c3eff42369af8b14764ca73db3fc615


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.