• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
do 300zł nowa mycha.
#21
Dobra śmigam na deathadderze 2 dni i jest całkiem dobrze, ale wydaje mi się malutki, mam dni 14 na testy zobaczę może się przyzwyczaje, a może jednak będę potrzebował coś większego. Czy zowie ec1-a jest większa od deathaddera?
Odpowiedz
#22
Nie jest jest taka sama, większego to masz Rivala :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#23
rivala to mam nadal, ale jest za duży..
Odpowiedz
#24
To rival za duzy a da za mały? :v to kup dreammachines dm2 bedzie miec ok 130mm(Chroma 127 a rival133 długości) i bedzie wygodniejsza od da :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#25
dreammachines nie ma dobrego kształtu do fpsow ;/ i jest ciężka.
Odpowiedz
#26
Możesz jeszcze spojrzeć na np. QPAD 5K lub Cougar 550M (nie są to popularne myszki do CS:GO, ale na np. QPAD 5K gra rain i jakoś mu to wychodzi :D ), ale na twoim miejscu bym sie staral przyzwyczaic do DA Chrome, bo trudno znaleźć coś pomiędzy nią a Rivalem do CS.
Odpowiedz
#27
Moze g402 albo g502. 550m bedzie większa od rivala xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#28
DM2 jest lżejsza od DA - ma 94 g. Z tym kształtem, to powiem Ci, że są ludzie, którzy go bardzo sobie chwalą i nieźle cisną w CS'a. DM2 ma ten sam kształt co Qpad 5K i Naos 7000. Może w sumie warto abyś sobie go przymierzył.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.