• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
do 300zł nowa mycha.
#11
Jak Ci pasuje da to kup zowie ec1-a bedzie wygodniejsza i tańsza i nie ma smoothingu którego osobiście nie zauważam :) ja chciałem bajery czyli podświetlenie regulacje dpi i wgl gdyby nie to wziąłbym ec1-a

Seria ec ma lzejsze przyciski od fk, mi tez nie pasowały te z fk1 dlatego nie kupiłem za12.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
A smoothing można skasować wyłączając synapse? Bo ogólnie kształt mi pasował
Odpowiedz
#13
A o EC w recenzji czytałem, ze też ma twarde przyciski.
Odpowiedz
#14
Chodzą mity, że tak, aczkolwiek ja żadnego smoothingu nie wyczuwam, zarówno z włączonym, jak i wyłączonym Synapsem :)
Odpowiedz
#15
Ja tez nie wyczuwam. Ec1-a nie mailem ale wiem ze ma dużo lepsze od fk1 , ec to ten sam kształt do da.

Generalnie to mozna jeszcze polecici Asus Rog Gladius, jedynie jest ciut cięższa ale ma np przełącznik do szybkiej zmiany dpi, kształt ten sam co da praktycznie dla niektórych nawet wygodniejsza :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Żeby wyczuć smoothing potrzeba mieć drugą myszkę do porównania np. Zowie z 3310, albo drugiego DA i włączyć tam sterowniki. Bez sterowników w DA nie czuć smoothingu.

Gladius jest jednak cięższy, ale kształt bardzo podobny (nieco węższa).
Odpowiedz
#17
Rozumiem, że smoothing objawia się specyficznym feelingiem "pływania" kursora, ale nie ma żadnego testera, który by to wyłapywał?

Dla pewności zrobię niedługo test mojego DA Chroma z Rivalem, bo do niego mam dostęp.
mouse: Razer DeathAdder Chroma
bungee: Zowie Camade
mousepad: SteelSeries QcK Heavy
Odpowiedz
#18
Zrób koniecznie ^^
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Nie ma, trzeba na wyczucie testować.
Odpowiedz
#20
Ok, na razie zrobiłem test DA Chromy z Logitechem G500 - posiada on sensor laserowy S9500, więc w dość niedalekiej przyszłości ponowię test z 3310 Rivala, jak go dorwę.

Nie umiem jednoznacznie powiedzieć, czy DA ma wyczuwalny smoothing. Sensor DA, w porównaniu z sensorem G500, sprawia wrażenie mniej "ostrego", ale o pływaniu kursora nie ma mowy. Z włączonym czy wyłączonym Synapsem, ruchy są na tyle zbliżone, że wszystkie wnioski mogą wynikać z autosugestii, więc nie podejmę się jednoznacznej oceny. Test wykonywałem w obu myszkach na 400 DPI, zerowej akceleracji, na pulpicie systemu i w grze CS:GO podczas rozgrywki. Jeżeli macie pomysł, w jakiej sytuacji można bardziej wyczuć różnicę, z chęcią wysłucham.
mouse: Razer DeathAdder Chroma
bungee: Zowie Camade
mousepad: SteelSeries QcK Heavy
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.