• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mionix Avior i klawiaturki
#1
Witam trzymam moją myszke palmgripem i fingertipem.
moja dłoń ma około 19,5cm a szerokosc palca wynosi 2mm mierząc tak jak pokazaliście :)

Chciałbym się dowiedzieć czy mysz mionix avior będzie dla mnie wygodna ....
Slyszalem ,ze przyciski po prawej stronie bardzo przeszkadzają i ogolnie to mysz ma taki kształt ,że ciągle ciągne palce po podkładce czy to prawda ?





Pytanie 2 :

Która klawiatura według was jest najlepsza pod względem :
*Wygody
*Ciszy pracy (Wiem ,że logitech jest bardzo cichy ale czy apex m800 i blackwidow też?)
*Podświetlenia (Jego wyrazistość ,regulacja,efekty)
*Łatwości pisania (na której się najlepiej pisze)
-Czy apex i blackwidow bez podkładek pod nadgarstki są wygodne?

APEX M800 , LOGITECH G910 , RAZER BLACKWIDOW CHROMA.

(Przykład odpowiedzi ,,Wygoda: Apex m800'' ,,podświetlenia :blackwidow''


Wiem ,że pomieszałem działy ale nie chciało mi się mieszać i zaśmiecać forum :D
Odpowiedz
#2
Jaką masz teraz myszkę? I co w niej Ci przeszkadza?

Muszą to być akurat te modele?
Cisza: G910 i Apex chyba są na porównywalnym poziomie, głośne jak membraniwe. Chroma duża głośniejsza. Jest jeszcze Corsair RGB Strafe na MX Silent, pomiędzy Apex/G910 a Chromą.
Podświetlenie: moim zdaniem wszędzie jest b. dobre.
łatwość pisania: Chroma, na Apex i G910 pisze się jak na membranowej. najlepsze do pisania są przełączniki MX Blue, jednak są najgłośniejsze. Zresztą do pisania znajdziesz wiele lepszych klawiatur an MX brown/kailh brown od Chromy.
Wygoda: Apex ma niższy profil, dziwna spacja, nie wiem czy taki lubisz. Niemniej wszystkie są dosyć wygodne.
Odpowiedz
#3
Teraz mam myszke od asus niestety modelu nie znam wiem jedynie ,ze nie jest ona gamingowa :)
Zalezy mi tylko i wyłącznie ,żeby dobrze mi się ją trzymało Palm gripem + fingertip.
Niestety ma ona dziwną regulacje dpi 1750 itp...
Nie wiem czy nie będzie mi się ciężko przestawić na coś z 1600dpi .
Patrzyłem w sklepie na zowie i genialnie mi leży ale niestety to dpi ;c

Pytam ze względu na mionixa dlatego ,że podobno dobrze leży , ma fajne bajerki i można w nim ustawiać to nieszczęsne DPI. Stąd moje pytanie czy jest wygodna do tych chwytow czy nie jest za krótka i czy przyciski boczne nie przeszkadzają bo słyszałem ,że dosyć łatwo przypadkowo je wcisnąć :)

Czyli rozumiem ,że apex wypada tak jak membranowa ? Bo nie chce takiej głośnosci jak na mojej ostatniej klawiaturze CM STORM (mx brown).
Oczekuje ciszy i wygody pisania ... Testowalem w sklepie ostatnio logitech i faktycznie był bardzo bardzo cichutki niestety nie za wygodny :)
Z apexa widzialem troszke wychodzi podświetlenie za klawisze ale mam nadzieje ,że nie będzie to bardzo przeszkadzać ;)
Wracając do klawiszy czytalem też ,że w apexie przy szybkim pisaniu poziom glosnosci potrafi dorównać MX brown/red nwm czy to prawda ;/
Odpowiedz
#4
Jak stukasz mocno w membranową to też jest głośno. Myślę, że trzeba się samemu przekonać, najwyżej zwrócisz do 14 dni apexa (tylko kupuj przez internet).

Co do myszki to Avior powinien pasować, jest on jednak dosyć płaski i z tego względu jednym bardziej, drugim mniej pasuje, myślę, jednak, że powinno być dobrze.
Odpowiedz
#5
Tak tylko się wtrące się do wątku .

Szukam myszki dla mojego brata bo sobie już wybrałem :

*Ułożenie palców 1+3+1
*Chwyt : Fingertip
*Szerokość palca : 1,7-1,8
*Długość dłoni : 19- 19.5
*Budżet : 250-300zł
*Waga : do tej pory grał na myszce (~127gram) więc można myszki do max tej wagi ;p
*Jego myszka była tak dziwnie profilowana (dla praworęcznych) z podpórką pod kciuk i zniżała się na lewo . ( Coś podobnego do Roccat kone xtd optical)

Najlepiej ze sterownikami czyli zowie odpada ;)

Dzięki :)
Odpowiedz
#6
Zaczekaj jak przyjdzie Ci Avior i daj mu przymierzyć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.