• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scream One
#1
Witam.
Chciałbym się zapytać czy któryś z administratorów bądź innych użytkowników wie coś o finalmouse Scream one ponieważ mnie zainteresowała chciałbym się również zapytać o inną myszkę finalmouse tournament pro czy jest to dobry wybór pod dłoń 18,5-19 cm palm grip?
Odpowiedz
#2
Niestety nie mieliśmy u siebie myszek finalmouse. Różne są opinie o finalmouse, wg mnie to cena jest mocno naciągana.
Odpowiedz
#3
Ref
Odświeżam ponieważ wyszły nowe informacje na temat danej myszki czy sądzicie że będzie w stanie konkurować z najlepszymi myszkami na rynku (ec1-a,deathadder)
Odpowiedz
#4
Do póki nie pojawi sięw sprzedaży to ciężko jest gdybać ;) moje zdanie jest podobne do t4co, imo za finalmousa to się mocno przepłaca
Odpowiedz
#5
70$ czyli 30 zł więcej niż za zowie tyle samo co deathadder a z 3360 i bardzo lekka jak na profilowaną czy to naprawde jest aż takie przepłacanie
Odpowiedz
#6
Podobno mają ją wysyłać na cały świat więc może podeślą do testów :D
Odpowiedz
#7
jeżeli będzie to 70 $ w USA to u nas będzie to z 70 euro :P W sklepach pewnie po 329 zł czy coś będzie :D Jak się okaże rzeczywiście dobra to i taka cena będzie ok ;)
Odpowiedz
#8
Zawsze z Amazona można nie?
Odpowiedz
#9
Zresztą jeśli ktoś kupuje myszke za 250 to i za 330 kupi a u nas jest drogo bo ceny są ustanowione dla usa i europy
Odpowiedz
#10
No nie wiem czy kupi bo często sie patrzy jakość i cenę :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.