• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz za 150-200 zł (symetryczna)
#1
jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech XL-750BH (Avago 9500)
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 2.00 (niska,średia)
czułość w Windows:6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 65cm
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO,Call of Duty,BF4,BF3
jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7 500mp
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): standard + 2 boczne
twój budżet: 150-200 zł
jaki chwyt stosujesz: palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym zdjęciu): 22cm
jaka jest grubość twojego palca (zmierz jak na powyższym zdjęciu)? 2,5 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: oczywiście że tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: ślizgacze sie wydarły doszczętnie, a zmienić chciałbym rozmiar myszki bo zbyt mała
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Mysz niestety musi być symetryczna na profilowanych nie gra mi się wygodnie;
Moje własne propozycje: Genius GX Gaming Scorpion M6-600 , ewentualnie Rival 100
Odpowiedz
#2
A rival zwykły ? On jest mało profilowany.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
No moze i bym sie skusił ale jednak odrzucaja mnie te gumy umieszczone po bokach myszki podobno szybko sie zuzywaja
Odpowiedz
#4
Zostało to juz dawno naprawione, a jesli nie to w sklepie wymieniają od reki na gwarancji ale ja miałem ja z 3 miesiące to wszystko było ok :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Dzięki za szybką odpowiedź :D
Jeżeli nie Rival to która według Ciebie myszka pasowałaby do wymienionych wyżej wymagań ?
Odpowiedz
#6
Zowie za11 lub ec1-a moze cougar 550m tylko on ciężki chyba troche
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Przy takiej dłoni to bym się nie zastanawiał i brał normalnego Rivala. Wiedz jednak, że nie ma myszki którą chwycisz normalnym palmem mając dłoń 22 cm.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.