• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka Natec Genesis M12
#1
Kiedy można się spodziewać publikacji recenzji podkładki Natec Genesis M12 , podkładek E-Blue, myszki Natec`a na sensorze 3310 oraz innych zapowiedzianych produktów.
Odpowiedz
#2
co tydzień +/- 2 dni jest jakaś recenzja :) nie daje rady szybciej pisać. najbliższe recki to E-blue cobface, potem marface
Odpowiedz
#3
Jeśli masz jakieś podstawowe pytania o M12 to mogę odpowiedzieć :)
Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o podstawowe dane to znam je ze strony producenta.

Natomiast interesuje mnie jak Natec Genesis M12  spisuje się  w praktyce? 
Czy nadaje się do precyzyjnych czynności?
Jak wypada względem innych podkładek np. A4Tech X7?
Jak się na niej pracuje? Czy jest przyjemna w dotyku?
Jakie są inne podkładki konkurencyjne do Natec Genesis M12 w tym przedziale cenowym? 
Czy dokładając niewiele można kupić coś lepszego i doskonalszego pod myszki: Tracer Vanquish (Avago 3050) i Asus ROG GX860 (Avago 9800)?  Planuję zakup myszy na Avago PMW3310DH.
Odpowiedz
#5
tu masz m12 w stosunku z innymi http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/ z 3310 działa bezproblemowo :)
Odpowiedz
#6
Nadaje się do precyzyjnych czynności, wypada w swojej klasie cenowej lepiej, w dotyku jest gładka a'la speed, ale czuć że to sztuczne włókna, obszycie jest ładne i dosyć równe, nie kaleczy dłoni. Swoją zakupiłem za 40zł w RTV Euro AGD (pomyłka z ceną na tubie, normalnie tam za 50). Nie wiem czy w tej cenie znajdziesz drugą podkładkę tej samej wielkości, obszytą i pokrytą odpychającą wodę powłoką. Z tego co miałem do porównania jest gładsza od SS Qck.
Odpowiedz
#7
Materiał w M12 jest podobny do tego z Goliathus Speed w dotyku.
Odpowiedz
#8
Dziękuję za opinie i porady. Dzięki nim wyzbyłem się wątpliwości i przekonałem do Natec Genesis M12.
Jednak nie mogę doczekać się na recenzję tej podkładki. W Waszych recenzjach jest cały szereg istotnych informacji i opinii.
Odpowiedz
#9
Ja także jestem zainteresowany ta podkładką, głównie ze względu na duży rozmiar, dobrą cenę i i dosyć szybką powierzchnię jak na szmaciaka, martwi mnie tylko jedna rzecz, o której wspomniano tutaj:
http://pclab.pl/art67804-3.html
Jestem właśnie posiadaczem ZA12 i pamiętam, że na początku korzystania z niej też zdarzyło mi się ją zgubić na A4Techu x7, obecnie jest to bardzo sporadycznie. Jak to jest na tej podkładce?
Odpowiedz
#10
Ktoś? Coś?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.