• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł do Cs:Go.
#11
Cytat:Ustawić się umiem,tylko jak robię szybki obrót 180 stopni to zawsze celownik mi zejdzie w góre/dól. :/ (to pewnie kwestia skilla)
Właśnie, że może to być kwestia sensora :P
niska prędkość maksymalna śledzenia sensora avago 3090 (ten w g400, zowie ec evo i alcorze) może powodować skoki w górę lub w dół po przekroczeniu wartości tzw perfect control speed czyli najwyższej prędkości przy jakiej mysz odczytuje ruch właściwie. Jest to często mylone z malfunction speed czyli prędkością przy jakiej mysz całkowicie przestaje czytać ruch, co np pokazuje program enotus, dlatego tak często jest rozbieżność między testami syntetycznymi a wrażeniem w grze. W zowie ec-a nie będziesz miał z tym problemu :P
#12
Ooo a więc to tak ! : D To w sumie dobrze,że nie zdecydowałem się na Aclora.
A tak z ciekawości zapytam.Robiąc ruchy w górę lub w dół celownik porusza się strasznie nie równo,to też może
być wina sensora ?
#13
Nie wiem czy przez nierówno rozumiesz tzw warpy czyli takie zacinanie ruchu myszy widocznego na ekranie w stosunku do rzeczywistego ruchu czy drgania kursora/celownika na boki. W tym 2 wypadku może to być jitter czyli właśnie odchylenia ruchu rejestrowanego przez sensor w stosunku do ruchu rzeczywistego, co wynika często z nierówności podkładki. W pierwszym wypadku może to być praktycznie wszystko: może to być sensor i jego oprogramowanie, niestabilne porty usb, karta graficzna, rozbieżność wartości fps do odświeżania monitora, niestabilne wartości fps, efekt skalowania mniejszych rozdzielczości przez monitor itp.
#14
Nie każda myszka działa dobrze na każdej podkładce. Dobrze byłoby, gdybyś sprawdził swoją myszkę jeszcze na blacie czy kartce papieru.. cokolwiek innego.

Mi np. Rival tak głupiał na skórzanej podkładce, że potrafił się przywiesić kursor nawet na sekundę/dwie.
#15
a nie masz ty po prostu brudnej soczewki Vermi001? W wielu przypadkach takie rzeczy dzieją się właśnie z tego powodu.
#16
Witam,
tu znowu ja.Chciałem tylko Podziękować za pomoc w dokonaniu wyboru.
Myszka dotarła i powiem,że o wieele lepiej mi się ją trzyma,niż tego G400,nareszcie mnie palce nie bolą
i mam 100% kontrolę nad myszką.Precyzja według mnie jest lepsza od G400,mogę bez problemu robić linię
prostą... ogółem jest Bardzo fajna.Czuć,że materiały to nie szajs.Tylko muszę się przyzwyczaić bo scroll jest wyżej,niż
w G400 i chodzi wolniej.Jedyne co mi sprawia problem to przypadkowe klikanie prawego przycisku myszy :x
Zauważyłem,że LOD jest mniejszy/niższy od G400 i w sumie dobrze.
Przyciski boczne mimo to,że są śliskie to nie zdarzyło mi się przypadkowo źle kliknąć,a ich ustawienie nie powoduje
przypadkowego kliknięcia.
Niestety.. lub dobrze,postanowiłem spróbować wpierw kupić Natec Genesis M11 i powiem,że ślizg jest lepszy,niż ten w
G400 i to o wiele (przynajmniej dla mnie).A tak ogółem to kiedy ten Natec zacznie przylegać do Biurka ? Bo nadal odstaje kantami
od blatu... noo,że są te wypukłości :x nie wiem jak to określić.
Pozdrawiam.
#17
Sama z siebie moze ci zawsze odstawac (jest to problem rowniez drozszych podkladek jak zowie tf), dlatego musisz sam ja wyprostowac kladac na niej ksiazki lub cos podobnego gdy nie korzystasz z komputera, mysle ze po paru dniach powinno pomoc.
#18
fajnie, że myszka Ci pasuje, dłużej pograsz to jeszcze bardziej się przyzwyczaisz :)

co do podkładki to jak pisze cesarz - sam musisz ją wyprostować ^^ zostawiaj ją na noc pod czymś ciężkim, a te boki odginaj w drugą stronę. Większość podkładek które są zwijane w rulon trzeba prostować :P
#19
Kurcze.Mam mały problem z tymi dodatkowymi przyciskami,ponieważ podczas gry je klikam to na pulpicie
wyświetlają się strzałki,które minimalizują mi gry.Da się coś zrobić,aby one się nie wyświetlały ?
#20
Znaczy wciskasz boczne w ec2-a? One działają przecież jak przód - tył i jak w grze nic im nie ustawisz to nic nie robią :P


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.