• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie P-TF X
#1
Jesteście w stanie coś powiedzieć o tej podkładce? Co prawda już zamówiłem w ciemno i czekam na odbiór ale tak coś o niej chciałem wiedzieć. Najleppiej mi bedzie zrozumieć w porównaniu z SS QCK+ :)
Odpowiedz
#2
To jest to samo co G-TF Speed ale z miększym spodem.
Odpowiedz
#3
Pierwsze poważniejsze testy podkładki:

Platforma testowa :D
biurko
Myszka Zowie ZA11
Podkładka Zowie P-TF X
chińskie Mouse Bungee z aliexpress :P

Nie jest tak źle. Ślizg łatwo opanować ale jednocześnie podkładka jest dość szybka. Jeszcze nie do końca sie wyprostowała ale myśle, że jeszcze sie wyprostuje. Ogólnie troche szoruje i moze sie to nie podobać (mi troche przeszkadza). Jest bardzo mała ale o dziwo dla mnie jako low sensa wystarczy :D
Odpowiedz
#4
apdejt!!!!

najbardziej szura jak przechodzi myszka z środka na niewyprostowane do końca jeszcze lewo i prawo :) po środku dość gładko chodzi
Odpowiedz
#5
Ja bym ją na twoim miejscu sprzedał na allegro i kupił G-SR. Na niej nic nie szura, a ZA11 gładko chodzi ;)
Odpowiedz
#6
Mi tam sie podoba. Coraz lepiej chodzi. Jest troche chropowata ale jest spoko. No i przedewszystkim jest OBSZYTA.
Odpowiedz
#7
Syndrom Sztokholmski. Spoko. Ja też tak miałem jak na moim monitorze 144hz pojawiły się  dwa martwe piksele. Przetłumaczyłem sobie, że można z nimi żyć ;)
Odpowiedz
#8
Miałem wiele monitorów i ani jednego matrwego pixela :P

A ta podkładka jest naprawde fajna. Tylko nie chce sie do konca wyprostować. Jest troche szybsza od QCK. W sumie to mogłem wieksza wziąc. Ale o dziwo do 400dpi w CSGO da sie grać :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.