• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 250zł
#1
Byłem już z innym budżetem, i wracam ponownie:
-Obecnie używam Logitech M90
-Korzystam z DPI1000, domyślnego dla myszki
-Czułość w grach średnia
-Czułość w Windows 6/11
-Obrót 360* to około 7-8cm
-Gram w gry RPG, FPS. Z sieciowych Dirty Bomb i Tribes:Ascend. Głównie jednak RPG, ale raczej nie MMO. Opłaca mi się taka droga myszka?
-Mam podkładkę hardpad od hardPC, nie chciałbym jej chyba zmieniać.
-Używam 3, bo tyle mam, ale na dodatkowe 2 boczne bym się nie obraził.
-Budżet to maksymalnie 250zł. Z WYSYŁKĄ NAJLEPIEJ. (Chyba że z hard-pc wtedy sama mysz może być za 250.
-Nie wiem jak to jest z chwytem :/ obecna myszka jest dosyć mała, i trzymam ją clawem. Większą trzymałbym może palmem.
-Ułożenie palców to 1+2+2
-Jestem praworęczny
- Zmierzona wielkość dłoni to 18-19cm
- Palec na drugim paliczku ma równo 2cm
- Nie wiem czy chcę zmienić chwyt
- W myszkach w tym budżecie raczej mój zakres jest dostępny :P
- Chcę precyzyjniejszej myszki, odrobinę większej od obecnej, wygodniejszej, z podświetleniem najlepiej.
- Mysz koniecznie z Polski.
-Nie jakąś kosmiczną, chyba nie chcę Zowie, bo wyglądają dla mnie całkowicie bezwyrazowo. Jak moja, więc to średnia zmiana :P
Odpowiedz
#2
pod claw/palm to Zowie ZA11
Odpowiedz
#3
Ostatni punkt to "nie Zowie" :P
Odpowiedz
#4
nie chcesz kosmicznej ale nie chcesz zowie bo wyglada bezwyrazowo cokolwiek to znaczy....
Odpowiedz
#5
Chodziło mi o "bez wyrazu", nie wiem skąd mi się wziął ten twór. Zowie na zdjęciach wygląda jak myszka z marketu. Zwykła, czarna mysz, bez podświetlenia, a jeśli już to w rolce. Bez sterowników, bez makro. Nuda. Na drugim biegunie są myszki typu Cougar 550M, Logitech G502 (futurystyczne korpusy) czy Cougar 350M (jaskrawy pomarańcz i żółć - takie uniwersalne kolory, w sam raz do mojego bolidu na środku pokoju). Pośrodku są dla mnie myszy typu CM Storm Mizar, SS Rival, Mionix Avior. Dosyć stonowane z wyglądu, ale nie nudne, z możliwością personalizacji (kolor led). Kwestia gustu, ale mam chyba prawo nie fascynować się Zowie? Myślałem o Mionixie Avior 7000 lub może Rival 300 (przymierzyłbym zwykłego Rivala u kolegi). Jakieś inne propozycje?
Odpowiedz
#6
Być może Genius M6-400 lu M6-600 spodoba Ci się, nie wiem czy jest sens kupować droższe. Przymierz Rivala, jeżeli Ci się spodoba to możesz śmiało brać.
Odpowiedz
#7
M6-600 na Labie w minusach miał że pojedyncze strzały wychodzą czasem jako dwa, bo mysz na za wysoki skok klawiszy. Przyczepili się też do trudności w odróżnianiu klawiszy bocznych obok siebie. Ale dobry sensor.
Na PC Garage jest rumuńska recenzja M6-400, i translator dobrze tłumaczy, gość się nie doczepiał do klaiwszy, ale w innej angielskiej recenzji M6-600 nie zwracano na to uwagi. Doczepił się do wagi, i braku zdejmowania ciężarków. Boni nadal ten sam dobry sensor

Sry za odkop. Tak google pozycjonuje. Może się przydać 

Swoja drogą może któraś z tych myszy by mogła wylądować w polecanych, np. 400 jeśli nie cierpi na duży skok i wyżej wymienione problemy z klikaniem.
Tanie są dosyć, sensor dobry.
Odpowiedz
#8
szczerze, to bardzo dużo sprzecznych opinie zbierają, a nie mieliśmy jakoś okazji ich załatwić na testy :(
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.