• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura
#1
Witam!

Założyłem ten temat ,aby podszkolić się w kwestii klawiatur.

Długo szukałem fajnej i cichej klawiatury mechanicznej , niestety bezskutecznie.
Zdecydowałem się jednak na zakup cichej klawiatury membranowej (co najważniejsze o niskim skoku)
Na ten cel przeznaczam około 300zł chociaż wiem ,że nie opłaca kupować się za tyle klawiatury membranowej (Mile widziane tańsze propozycje)

Moje typy to :

1.TT Esports Challenger Pro - Niestety występuje tu problem z małym Polling Rate :500 Hz: (Nie wiem , czy ma to jakieś większe znaczenie dlatego proszę o radę)
2.Genius Manticore - Występuje problem z zacinającymi się klawiszami
3.Ozone Blade - Podobno problem z podświetleniem i nie wygodna podpórka pod nadgarstek.

Dodam ,że zależy mi na czytelnym podświetleniu , niskim skoku klawiszy  i na makro .
Może właśnie ktoś z was zna jakąs fajną klawiaturke spełniającą moje wymagania , lub posiada którąś z moich propozycji i mi doradzi.

Nie interesują mnie klawiatury : COUGAR 200K i Gigabyte force K7.

Dziękuje wszystkim za pomoc!
Odpowiedz
#2
W manticorze już się nie nacinają przyciski, firmware to naprawił :) Ją testowaliśmy i spokojnie możemy polecić, nie oczekuj jednak bezgłośności, bo tego na żadnej takiej typowej do grania nie będzie. Ma krótsze keycapsy co daje wrażenia niższego profilu.
Odpowiedz
#3
Super :)

Wiesz może, gdzie mogę kupić z naprawionymi przyciskami ?
Ponieważ dużo ludzi pewnie sprzedaje stary model (przed naprawieniem)

Co do manticore ? Ma ona niski skok czy to tylko wrazenie ;c?

PS: CO sądzisz o challenger
Odpowiedz
#4
Wszystkie Manticory są już naprawione, wygrywa się firmaware po prostu. Skok membranowych przycisków jest raczej wszędzie taki sam. Krótki skok mają nożycowe (właśnie 200k lub K7). Niski keycpas w manticorze zapewnia jednak wrażenie krótszego, szybszego kliku, klawiatura jest dzięki temu bardziej płaska.

Challengera nigdy nie testowaliśmy u nas.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.