• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki CS:GO
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative Aurvana Live, Technics RP-HT300
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? obecnie integrę z Gigabyte G1 Sniper M3
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? zasugerujcie jakąś, z tego co czytałem najlepiej do csa sprawdzają się zxr,z ewentualnie titanium hd
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) głownie gry trochę muzyki (ogólnie priorytetem jest CS:GO, zazwyczaj słucham czegoś podczas grania dmów ^^)
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? głównie drum&bass, drumstep, black rap
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? nieograniczony (chociaż nie ukrywam, że wolałbym coś w zakresie do 600zł)
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort, ale w tym budżecie sądzę, że można znaleźć słuchawki o tak samo dobrym dźwięku jak i komforcie użytkowania
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? to już zależne tylko i wyłącznie od komfortu i dźwięku jaki oferują takie słuchawki
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Możliwe, ale tam i tak zazwyczaj się gra na dousznych i nakłada na to nauszniki przeciwhałasowe
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):

Są jeszcze jakieś słuchawki godne Roccat Kavów XTD 5.1 Analog w podanym wyżej przedziale cenowym ? (oczywiście mogę dopłacić do tych 600zł, jeśli będzie warto)
Odpowiedz
#2
Weź XTD 5.1 Analog póki są na promocji po 300 zł pod CS nic lepszego nie znajdziesz. Do muzyki dozbieraj do jakiegoś konkretnego modelu, żebyś przed długi czas nie musiał już zmieniać (tym bardziej, że planujesz kupić kartę z wyższej półki) np. ATH M50X do tego co słuchasz będą b.dobre, albo DT770 pro.
Odpowiedz
#3
A w wiedźminie np. lepiej sprawdzą się roccaty czy te audio-technica/bayerdynamic ? I jaką kartę radzilibyście dokupić do kavów ? (oraz czy jest jakaś różnica między np. ZXR a Z, lub między Z a Titanium HD w csie)
Odpowiedz
#4
Do wiedźmina to bierz te m50x albo beyery bo Kavy nie są Ci kompletnie potrzebne ;)

Karta: Jeżeli myślisz, żeby kiedyś podpiąć porządne 5.1 i lubisz bajery to weź ZxR. Jeżeli nie planujesz i lubisz prostotę to weź AIM SC808.
Odpowiedz
#5
A czym się różnią takie ZxR od aimów ? Powiem szczerze że ta cena trochę mnie przeraża, ale jak mają być najlepsze pod to co napisałem to jakoś przeżyje xd
Odpowiedz
#6
ZxR ma więcej dodatków, lepsze wyjścia jeżeli poza słuchawkami korzystasz również z głośników. Pod kątem oferowanego dźwięku będą raczej podobne. Nie wiem jak ze sterownikami AIM'a ale z SB nigdy nikt z nas nie miał nigdy żadnych problemów.
Odpowiedz
#7
Ok, w takim razie kupię niedługo ZxR. A jak najlepiej ustawić ten pilot (w sensie front,center,sub,rear oraz mode) pod csa ? Widziałem już u was temat jak skonfigurować kartę, także pozostało mi tylko dowiedzieć się jak ten pilot nieszczęsny poprzestawiać xd
Odpowiedz
#8
Z pilota się nie korzysta, bo trochę pogarsza dźwięk (nie każdy to słyszy, ale podobno pogarsza, kolega Hya widzę, że nie korzysta z niego tak samo). Kable 5.1 podpinaj bezpośrednio do karty, nie do pilota (bo tam masz tylko wtyki na mic i słuchawki).
Odpowiedz
#9
Mi chodziło o pilota z tych roccatów, ale ta informacja również się przyda :D
Odpowiedz
#10
Do kavów karta pokroju ZxR trochę się marnuje, kup sobie lepiej te M50X lub Beyery, żebyś ją wykorzystał.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.