• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300zł
#1
Witam, poszukuję nowej myszki na moją rączkę
Jestem ciekaw co mi tutaj polecicie tak więc lecimy:
  • jaką obecnie myszkę używasz: CM STORM ALCOR[
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400/800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: Standardowa 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ?
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Głównie CS, LOL, czasem strategie ale generalnie gram we wszystkie gatunki gier :P
  • jaką masz obecnie podkładkę: a4tech x7 gaming
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Nie używam bocznych
  • twój budżet: max 300zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palmgrip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego : 2,2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Problem z przyciskami, tzn plastik odpowiadający za wciskanie został złamany i myszka nie działa poprawnie
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? : Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak
    Z góry dzięki za pomoc :P
Odpowiedz
#2
Symetryczna ---> Polecam Zowie FK1 dla mniejszych dłoni lub Dream Machine 1 Pro
Profilowana ---> Razer Deathadder Chroma ( mało profilowana, ma blisko do symetrycznej) lub Dream Machine 1 Comfy
Odpowiedz
#3
Generalnie byłem mocno nastawiony na Zowie fk1 bądz Ec-1a lecz po pierwsze czy nie bedą za małe? po drugie czytając recenzje to spotkałem się z problemem "głębokich" wciskanych klawiszach i sądzę że mogły by przeszkadzać przy grze w Lola. Nie wiem jakie są wasze opinie na ten temat? ktoś jest w stanie się wypowiedzieć?
Odpowiedz
#4
Jak masz taka łapę to według mnie na Rivalu powinno Ci byc wygodnie a jej koszt to 190zl :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Alcor też specjalnie duży nie jest, ec1-a jest większa. Jeżeli zależy ci na dobrym kliku, to jak wyżej rival byłby najlepszy pod duże dłonie. Alternatywnie dm1 pro, której kształt w ręce moim zdaniem wydaje się większy, niż wskazywałyby na to wymiary.
Odpowiedz
#6
Faktycznie patrzyłem też na rivala, ciężko mi się zdecydować, wielu ludzi polecało mi fk1, Zreszta zowie chyba słabeg
o sprzętu nie produkuje. Rival tez wydaje się być spoko opcją. Zależało by mi na tym żeby ja "przymierzyć" ale u mnie w mieście może być z tym ciężko, na tą chwile wybrał bym rivala lecz mam jeszcze jedno pytanie, bo spotkalem sie z jakims rival 100 i zastanawia mnie czy SS nie wyprodukowała kilka rodzaji tych myszek?

EDIT
Spojrzałem na sklepy w moim miescie i jeden sklep oferuje ss rival z tym że
Rival - 219zł
Rival 300 - 249zł
Jaka jest różnica między tymi myszkami?
Odpowiedz
#7
W Rivalu 300 wymieniono boczne gumy na takie które się nie ścierają, bo te z wcześniejszej wersji potrafiły wyglądać tak http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/com...IqO6p5.jpg
Przy dużej ręce do palmgripa Zowie FK1 może być za płaska, zobacz sobie recenzje ZA11 http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...11-i-za13/
Odpowiedz
#8
Witam, kupułem w sklepie rivala. Pierwsze odczucia to że zdażało się tak że myszka miała czasami problem z sensorem tzn czasami sie gubił lecz problem chyba leży w brudnej podkladce. Po wyczyszczeniu problem chyba ustąpił lecz dokladnie przetestuje to dzisiaj. Co do gum to słyszałem ze juz nawet w zwyklym rivalu to poprawili i z tego co kojarze to ja mam wzor ich w paski a nie w kropki ale to się dowiem dokladnie jak wrócę z pracy. Po weekendzie jezeli ktos bedzie mial taką potrzebę to zrobie jakąś krótka recenzję

Rozważam możliwosc dokupienia podkladki powiedzmy tak do 100zł, to co byście polecili dla myszki ss rival?
Odpowiedz
#9
Praktycznie każda - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Odpowiedz
#10
Well, co do gum to faktycznie jest w kropki. Zastanawiam się jak to jest możliwe że ma takie wady, guma wydaje się być dobrze wykonana, zobaczymy po dłuższym czasie.
Faktycznie problemy musiała sprawiać brudna podkładka, przetestowałem na innej i jest wszystko w porządku.
Ode mnie to by było na tyle.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.