• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier 200-250zł
#11
No i wszystko wiem ale mimo wszystko są problemy z wyborem
Odpowiedz
#12
Ja bym brał Hyperx ze względu na wygodę i wykonanie niz plastikowe superluxy które gniota w uszy ;p sam chyba je kupuje po syberiach v2
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Myślę czy nie kupić Hyperx i HMC i które bardziej mi się spodobałas te zostawie a drugie zwroce
Odpowiedz
#14
Jak masz na tyle to zrób tak i napisz odczucia itp :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
Więc kupiłem Hyperx przed chwilą lecz spotkało mnie wielkie zaskoczenie bo w moim zestawie nie było etui, pilota głośniej ciszej i reszty dodatków jedynie mikrofon i jedna przedłużka. Ale odczucia są megaa, wygłuszenie jest o niebo ziemskie niż w poprzednich słuchawkach do trochę zmienionych dźwięków też trzeba się przyzwyczaić. Jak zagram jakiś mecz czy coś to napisze jak wygląda to w praktyce
Odpowiedz
#16
Hyperx już oddane i teraz nie wiem czy brać kolejne czy jednak te HMC. Miałbym prośbę czy jest możliwość zilustrowania zasięgu dźwięku na mapie w Hyperx i HMC ??
Odpowiedz
#17
Pytanie Jak Ci się grało w nich? Jeżeli czułeś, że czasami nie możesz określić pozycji wroga to weź HMC, pomimo gorszej wygody i tłumienia.
Odpowiedz
#18
Wczoraj trochę pogralem i było dobrze, nie zauwazylem żebym miał problem z określeniem wrogów
Odpowiedz
#19
Jeżeli tak, to nie ma przeciwwskazań, żeby je kupić.
Odpowiedz
#20
Dziś trochę wiecej pogralem i są naprawdę rewelacyjne słyszę o wiele więcej i dokładniej, są mega wygodne jak i świetnie wyciszone jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony ;) po weekendzie sprawdze jaką maja scenę i porównam z tymi hmc
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
13 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.