• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier 200-250zł
#1
1. jakie obecnie używasz?: Creative HS-800 Fatality Gaming
2. czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? nie
Płyta główna: Asus P8Z77-M
3. słuchawki mają być:
- w 100% do gier 
- w jakie gry grasz: CS:GO
4. twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Najlepiej było by do 200zł ale jestem gotów dopłacić jeszcze 50zł więc tak do 250 zł
5. stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dzwięk
6. jaki chcesz typ słuchawek: gram w pokoju gdzie niema zbytniu hałasu lecz chciałbym jak najlepiej wygłuszone hałasy z zewnątrz 
7. wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej? W CS najlepiej słyszeć jak najwięcej
8. czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? niee
9. dodatkowe uwagi: te które ja wybrałem Sound Blaster Tactic3D Fury, Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HMC631 jeszcze mam jeden model choć trochę większy niż budżet ale jeśli to była by wysoka pułka to byłbym gotów zapłacić taką cenę HyperX HX Cloud Black a może Wy macie lepsze propozycje z tych co ja wybrałem ??
Odpowiedz
#2
Odpuść sobie Creativy. Kup HMC631, i resztę przeznacz na używanego Xonara DG.
Odpowiedz
#3
jak te HMC631 kosztują 250 zł i to już maksymalny budżet
Odpowiedz
#4
Pod CS'a lepsze będą HMC631, niż Cloudy. Dołóż do 250 zł i kup Superluxy, w tej cenie ciężko o coś lepszego.
Odpowiedz
#5
Czyli brać HMC631 i one będą lepsze od HyperX HX Cloud Black i najlepsze w tym przedziale cenowym??
Może jakieś inne propozycje??
Odpowiedz
#6
Tak, do gier będą lepsze HMC. Hypery są jednak bardziej wygodne. Jako, że masz integrę to nie ma co brać nic innego.
Odpowiedz
#7
A  duża różnica jest między HMC a Hyperami ?? Bo hypery mogę mieć za parę minut ze sklepu natomiast HMC muszę zamówić.
Odpowiedz
#8
Hypery gorsza scena (czyt. sporo gorsze do CSa) i gorszy majk, ale za to o wiele wygodniejsze i po prostu lepiej wykonane, mniej awaryjne, w stosunku do HMC prawie niezniszczalne. Zapakowane w super opakowanie z toną komponentów, jak zmienne pady, dodatkowe kabelki "przedłużające" czy torba na słuchawki, gdzie HMC wrzucone jest w rozwalający się karton. No ale jednak scena strasznie boli. Choć pamiętaj, że i bez tego da się grać, Hypery dobrze pozycjonują mimo, że lubią przybliżać do Ciebie odgłosy.
Odpowiedz
#9
Na początku piszesz że Hypery mają gorszą scenę niż HMC,  ale niby Hypery dobrze pozycjonują czyli HMC nie?? Używając Hyperów będę mniej słyszał o ile ??
Odpowiedz
#10
HMC lepiej pozycjonują i mają większą scenę, ale na Hyperach nie ma tragedii oczywiście i da się całkiem dobrze grać, po prostu częściej będą sytuacje w których trudno Ci będzie określić odległość wrogów od Ciebie i będziesz musiał na wyczucie iść częściej ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
20 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.