• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka - fps, rpg
#1
Witam, poszukuję myszki gdyż moja poprzednia do laptopa umarła. Niestety nie mam pomysłu ani pojęcia co kupić... za duży wybór. :D

  • jaką obecnie myszkę używasz: w domu: Microsoft wireless mouse 5000, do lapka: jakaś stara mycha Technica H16WOM
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: brak danych
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: po środku
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak danych
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 6 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, WoT i ogólnie RPG i MMOPRG
  • jaką masz obecnie podkładkę: obecnie brak, zamierzam kupić SilentiumPC Tela, lub A4tech x7 200mp / 500mp
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3 główne(scroll) + boczny lewy i prawy - ale im więcej tym lepiej
  • twój budżet: 50 - 150 (noo może 200)
  • jaki chwyt stosujesz: połączenie claw z palm gripem
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1(palec środkowy i serdeczny na PPM)
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: przeszłoby bez większych problemów
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: więcej przycisków, szybka zmiana DPI; myszka po prostu umarła ze starości
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): coś prostego ;)

Jednocześnie prosiłbym o uwzględnienie wybranych przeze mnie podkładek do proponowanych przez Was myszek. Czy podkładki do ten myszki się nadają czy nie. :)

Pozdrawiam,
fobar
#2
Logitech g100s - najprostsza.

w granicy 200pln Rival - http://allegro.pl/mysz-steelseries-rival...51046.html tania używka

Zowie KF tutaj dobija juś 230-250pln.. aktualnie jest jedna używka za 200pln http://allegro.pl/mysz-myszka-zowie-fk1-...47559.html
#3
może wstrzymaj się póki co i dozbieraj do Mionix Avior 7000 (na allegro po 240zl lub czekaj na okazję z massdropa, wtedy wychodzi po 180zł) i będziesz miał myszkę idealnie pasującą pod Ciebie i w to co grasz, na długie lata.
#4
Niby fajnie, ale tutaj pojawia się spory problem. Na ten moment nie mam myszki do lapka... W domu jeszcze podłącze MS'a z PC'ta, gorzej poza domem.
#5
Do laptopa daj bezprzewodową. Do stacjinarki coś z sensorem 3310 :) Później dokupisz pewnie Mionixa jak zaczniesz szukać czegoś z wyższej półki na 3310 ...... musisz tylko poczuć różnicę;)
#6
kup coś przejściowego i dozbieraj, bez sensu iść w półśrodki jak Mionix Avior 7000 pasuje w 100%.
#7
A jakiś pomysł co do przejściówki? Nie chcę by mi się rozpadła w ręce po 10 minutach.

Aaaa... i czy podkładki, które wymieniłem by pasowały do tej "przejściówki" no i w przyszłości do Mionix'a?
#8
Wszystkie pasują, ale w cenie x7 lepsza jakościowo jest natec m11.
#9
No dobra, to podkładka już jest. Teraz jakaś mycha na przejście, tak do 70-80 zł. :)
#10
może A4tech XL 760h na A9500, mała, więc do łapka byłaby w sam raz, sensor przyzwoity


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.