• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz- co kupić
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: a4tech x747
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400/800 dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie posiada
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 50cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): myszki używam do pracy w programach do obróbki zdjęć satelitarnych, z gier czasami: CS:GO, Hearthstone, WoT
  • jaką masz obecnie podkładkę: SS QCK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam bocznych
  • twój budżet: 150-250zł
  • jaki chwyt stosujesz: palmo-claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): +/- 19,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: dostosuję chwyt, ale raczej palmo-claw jest dla mnie wygodny
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: wystarczy, że będzie 400/800dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: po kilku latach psuje się klik myszki
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): skłaniam się ku optykowi, RIVAL300 odpada

Odpowiedz
#2
Moim zdaniem mógłbyś wybrać Zowie ZA11. ma bardzo dokładny sensor, jest wygodna (przynajmniej wydaje mi się, że Ci podpasuje), bez zbędnych dodatków (których raczej nie wykorzystałbyś) i dobra jakościowo.
Odpowiedz
#3
zdecydowanie 11 bedzie dobrze leżała :)
Odpowiedz
#4
zaczekaj na ZA11 w nowej edycji bo w sumie z Omronami całkiem fajna jest ^^ Tylko nei mogę zrozumieć czemu zamienili pokrycie w tych nowych myszkach :( Do scrolla idzie się przyzwyczaić, tylko jak popracuję z parę godzin i się nakręcę tym scrollem 16 stopniowym to mi palec wysiada ;D
Odpowiedz
#5
A co odnośnie fk1? Czytałem recenzje i wg. nich jest bardziej "uniwersalna". Chociaż do mojego chwytu seria ZA wydaje się być idealna.
Jak to zmienili pokrycie w nowych myszkach? Jeżeli zdecydowałbym się na serię ZA to wtedy brać 11, czy jednak trochę mniejszą 12?
Odpowiedz
#6
no inne jest, takie typowo gumowe bardzo gładkie, stare ZA ma takie matowe bardziej, leciutko szorstkie. Ta ZA11 dla Ciebie
Odpowiedz
#7
W takim razie chyba poczekam na ZA11 od Benq.
Odpowiedz
#8
Jak to w końcu będzie z tą odświeżoną wersją myszek od zowie? Będą czy nie? Czekać czy nie? Bardzo bym chciał w nadchodzącym tygodniu już coś zamówić.

Dochodzi jeszcze sprawa kupna jeszcze jednej myszki. Parametry jak wyżej, tyle, że w budżecie do 150 zł. Co możecie polecić?
Odpowiedz
#9
Cm storm alcor zdecydowanie :)

Najlepszy sensor w tej cenie oprócz tam geniusa. Ale alcor sprawdzony

http://m.morele.net/product/details/632990/0
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Nie będzie omronowych zowie więc mozesz brać te co są ;) Do 150 zł masz pewnego Alcora
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.