• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszunia
#11
Hm, w sumie tą częścią przed kciukiem też dotykam myszkę ^^
[Obrazek: clawgrip.jpg]
Odpowiedz
#12
Jeśli dotykasz myszkę każdą inną częścią dłoni niż palcami (fingertip) to w Twoim przypadku jest to claw grip
Odpowiedz
#13
(12-01-2015, 02:23 PM)Hya napisał(a): Wiesz, spróbuj Zowie ZA13 lub Zowie EC2-A, może rzeczywiście potrzebujesz coś znaczeni mniejszego. Jak chcesz spróbować symetrycznej to ZA , jak wolisz wygodniejszą profilowaną to EC

To teraz pozostaje pytanie czy te myszki nadawałyby się pod mojego clawo fingerotipa ;p
Odpowiedz
#14
Osobiście mi się wydaje że profilowaną myszkę lepiej Ci będzie chwycić z za 13 tak w połowie jestem zadowolony bo mogłoby być lepiej z kształtem dlatego myślę że ec2-a
Odpowiedz
#15
Da radę tak trzymać na obu.
Odpowiedz
#16
Dzisiaj (w sumie to już wczoraj) kupiłem zowie ec2-a i chyba jest w porządeczku, ale mam pytanko. Czy to normalne, że na końcu lewego przycisku tj od strony kabla przy przyciskaniu jest troszkę inne uczucie niż wciskając np na środku przycisku?
Tak generalnie to dzięki za pomoc przy wyborze myszki
Odpowiedz
#17
https://www.youtube.com/watch?v=ZzdQ58DH...e=youtu.be
Odpowiedz
#18
Tak jest w każdym modelu Zowie - jest to normalne. Plastik przycisków nie jest zbyt sztywny, co ma plusy i minusy. W połączeniu z twardymi Huano, raczej stosuje się miększe przyciski.
Odpowiedz
#19
Hm, dzięki wielkie. Teraz już wszystko jasne.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.