• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszunia
#1
[*]jaką obecnie myszkę używasz: Steelseries Rival
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
[*]czułość w Windows:6 (standard)
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):400
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Około 52cm
[*]w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO
[*]jaką masz obecnie podkładkę:HyperX Fury Pro L
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):Używam wszystkie przyciski (wraz z dwoma bocznymi)
[*]twój budżet:Do 250zł
[*]jaki chwyt stosujesz: Raczej Fingertip
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo.
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):Około 19-19.5cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? Około 2cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej niekoniecznie.
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak, 50dpi wiele nie zmieni.
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Najbardziej irytuje mnie kabel przez który czuje opór w poruszaniu myszką i chyba bardziej pasowałaby mi mniejsza, lżejsza myszka.
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): Raczej celowałbym w coś ze stajni zowie.
Odpowiedz
#2
Wiesz, spróbuj Zowie ZA13 lub Zowie EC2-A, może rzeczywiście potrzebujesz coś znaczeni mniejszego. Jak chcesz spróbować symetrycznej to ZA , jak wolisz wygodniejszą profilowaną to EC
Odpowiedz
#3
Jeszcze myślałem nad FK2, nadałaby się?
Odpowiedz
#4
FK2 pod fingera nie bardzo się nadaje
Odpowiedz
#5
(12-01-2015, 06:00 PM)Hya napisał(a): FK2 pod fingera nie bardzo się nadaje

Aha no spoko. Więc zastanowię się nad za13/ec2-a.
Nawet tutaj macie podane, że zowie fk2 nadaje się do fingertipka: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ne_myszki/
Odpowiedz
#6
Według mnie najważniejszy przy takim wyborze jest kształt osobiście posiadam za 13 i chyba zamienię na ec2-a bo nie do końca odpowiada mi kształt w za 13 też korzystam z fintertipa/palmo-fingera
Odpowiedz
#7
Tak właściwie to jest fingertip czy może to już claw? https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hph...e=5660A103

Koleżka mówi, że to claw, ale nie jestem tego pewny, bo chyba w claw gripie dłoń powinna być oparta o myszkę, a w moim przypadku nie jest.
Odpowiedz
#8
Jeśli tylko palcami dotykasz myszki to jest to fingertip.
Odpowiedz
#9
Jest to finger
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
http://www.test-gear.pl/gripy/
bliżej tu do clawa niż fingertipa
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.