• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier, +/- 100zł
#1
Siemka! Mam zamiar kupić słuchawki nauszne lub wokółuszne, które będą grały na integrze. Głównie będę grał w CS'a - co do muzyki też czasami sobie posłucham, ale nie chcę iść w tym kierunku, bo nawet jeżeli co do dźwięku będzie przeciętny, to nie będę narzekał. Ilość pieniędzy jaką mam do wydania to około 100. złotych. Co do modeli nie mam żadnych wybranych, więc napisze tylko kilka wymogów. 

-Tak, jak wspomniałem wyżej - słuchawki muzą być nauszne, bądź wokółuszne.
-Chyba najlepiej zamknięte, bo czasami przyda się, żeby tłumiły różne dźwięki.
-Muszą posiadać dobrą scenę (pozycjonowanie?), nie chcę zamykać się w dwóch kanał - im większa tym lepiej.
-Im bardziej wygodnie, tym lepiej.

Dzięki i pozdrawiam.:)
#2
Cytat:słuchawki muzą być nauszne
Cytat:Im bardziej wygodnie, tym lepiej.
To dlaczego nauszne, które najczęściej są niewygodne, a nie wokółuszne? Jeśli napisałeś tak przez pomyłkę to wyjaśniam: te pierwsze mają małe pady i opierają się na uchu, te drugie mają większe pady i opierają się na głowie tak, żeby ucho było w środku padów.
#3
Tak, dzięki. Mój błąd - poprawiłem.:)
#4
Dołóż do Superlux HD681 Evo MK2 tanie, wygodne, nic taniej godnego uwagi nei ma sensu brać. Co prawda nie są zamknięte, ale dzięki temu nei pocą uszów ;)
#5
Nie lepiej byłoby kupić hd668b? Oczywiście nie wykluczam tych co podałeś.:)

Dzięki.
#6
"-Im bardziej wygodnie, tym lepiej." 668b - właśnie dlatego nie :D
#7
Jeżeli sprawa z tym serio wygląda tak źle, to sobue odpuszcze. A jak wygląda sprawa w 669? Ew. czy mk2 sprostały by moim wymaganiom w csie?:)
#8
HD669 jak masz dużą głowę, to będą trochę uciskać. MK2 powinno Ci wystarczyć.
#9
(12-04-2015, 01:15 PM)t4co napisał(a): HD669 jak masz dużą głowę, to będą trochę uciskać. MK2 powinno Ci wystarczyć.
OK, dzięki wszystkim za odpowiedzi. Temacik do zamknięcia - biorę MK2.:)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.