• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura - najtańsza
#1
Witam!
twój budżet: 50-90zł
twoje uwagi:
Czy cokolwiek co napisze maw wplyw na proponowane modele? Potrzebuję najlepszej klawiatury za te pieniądze. Jesli chodzi o zastosowanie to uniwersalna. Mi na żadnych bajerach nie zależy ;) choć miloby było jakby była cicha.
Odpowiedz
#2
Microsoft wired keyboard 600, cicha nisko profilowa klawiatura. Ma lekko wygięte klawisze co widać tutaj: https://i.ytimg.com/vi/Ey3FLBPyTLY/maxresdefault.jpg
moim zdaniem jest to tylko na plus jeżeli chodzi o komfort użytkowania.
Odpowiedz
#3
Dzięki. Jestem trochę zrazony do M$ (nie wykluczam, bardzo mi się podoba). Rozumiem, że na podświetlenie nie ma szans?
Odpowiedz
#4
(11-25-2015, 11:03 PM)Nezo napisał(a): Dzięki. Jestem trochę zrazony do M$ (nie wykluczam, bardzo mi się podoba). Rozumiem, że na podświetlenie nie ma szans?

chłopie dołoz 10 zl i kup tracer mecano - 3 podswietlenia funkcje multimedialne, podobne do mechanicznych przełaczniki, do tego antighosting
mam polecam kup se ;d
Odpowiedz
#5
Tracer :O! Bardzo pozytywne opinoe słyszałem o Natec Medusa 2 - ktoś coś?
Odpowiedz
#6
Medusa akurat nie ma pozytywnych opinii, tylko Mecano takie zbiera ;) jak skończę tanie myszki robić to sprowadzę mecano na testy ;)
Odpowiedz
#7
Rozumiem, że na ciszę w Mecano nie mam co liczyć?
Odpowiedz
#8
Jest mechaniczna czy nie? Bo sprzecznie ludzie się wypowiadają :O
Odpowiedz
#9
(11-26-2015, 10:14 PM)Nezo napisał(a): Jest mechaniczna czy nie? Bo sprzecznie ludzie się wypowiadają :O

jak dla mnie to tak klawisze odbijaja jak w mechaniku, glosne (ale nie tak bardzo) latwa aktywacja nwm tak w sumie to widac mechanizm mechaniczny ale ja rozbieral klawiaturki nie bd.
apropo kupilbys nie zalowal, ja tak zrobilem ;d
Odpowiedz
#10
Boję się jedynie, że będzie za głośna ale raczej wybór padnie na nią.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.