• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa myszka
#1
Witam, chcę kupić nową myszkę i wybrałem już jaką, ale nie wiem która będzie lepsza (fk1 - fk2), ponieważ nie wiem jak zmierzyć żeby leżała dobrze w dłoni i nie była za mała, albo za duża. Podam więc tylko wymiary, nie będę przedstawiał jaką teraz mam i inne duperele.
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (400 dpi)
[*]czułość w Windows: 6/11
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok 35-40 cm.
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): cs:go
[*]jaką masz obecnie podkładkę: ss qck (na dniach kupuję ss qck +)
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam boczne
[*]jaki chwyt stosujesz: TYLKO palm grip
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm.
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,7 cm.
Odpowiedz
#2
Z tych dwóch to tylko Fk1, fk2 będzie dużo za mała
Odpowiedz
#3
Teraz zastanawiam się jeszcze nad serią ZA. Jest troszkę wyższa. Po przejściu z mojego ss rival, może mi być ciężko przesiąść się na tak niską myszkę. (?)
Odpowiedz
#4
Na początku tak, lecz jest duża szansa, że przywykniesz. Głównie zauważysz zmianę w wielkości myszki bo Rival jest jednak b. duża. Jak chwycisz Fk1 to od razu wyda Ci się znacznie mniejsza. Z Rivala na ZA11 łatwiej przejść.
Odpowiedz
#5
Jest duża i ciężko mi ją kontrolować. Jest takim ciężkim klocem. Jak położę rękę palmgripem do zostaje 1 cm wolnego miejsca między palcem a końcem myszki. Nie wiem czy lepiej przyzwyczaić do niskiej (fk) czy wysokiej (za) myszki. Gram tylko w cs:go i potrzebuje jak najlepszej kontroli.
Odpowiedz
#6
To może wybierz ZA12
Odpowiedz
#7
Wezmę jednak coś z serii ZA. Teraz pytanie która będzie dobra pod moją rękę ZA 11/12?
Odpowiedz
#8
W sumie bardziej palmowa to ZA11, myślę, że to jednak raczej ją powinieneś wybrać
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.