• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steelseries Rival, Logitech G502 czy Roccat Kone XTD optical?
#11
Jak kosztuje 200zł to raczej stara wersja. Nowe podrożały do 270 zł.
Odpowiedz
#12
A jak można to weryfikować w razie czego, jest jakiś nr wersji albo coś takiego?
Odpowiedz
#13
Cytat:blak edition podobno ma 3310, tak w X-komie twierdzą. Podobno to odświeżona wersja opticala, 5000 dpi to standard dla 3310.
Mój błąd, sam to zresztą sprawdzałem i pisałem o tym z miesiąc temu gdy ktoś pytał właśnie o tą wersję.
Po numerze S/N można zwykle sprawdzić z jaką wersją myszy ma się do czynienia.
Odpowiedz
#14
Ok ok rozumiem, tylko mam dany nr S/N i skąd będę wiedział, że to ten nowszy RIval? :) Bo muszą być chyba jakieś rozróżnienia dla nich w wersji, chyba że Rival 100 to ta starsza wersja?
Odpowiedz
#15
rival 100 to zupełnie inna mysz, mniejsza i symetryczna, a nie profilowana.
z numerami s/n musiałbyś znaleźć numer starej rewizji i porównywać :P
Odpowiedz
#16
Mam znajomego, który dostał w prezencie roccata xtd i chce go sprzedać po okazjnej cenie, czy wg Was będzie lepszy niż ss rival?
Odpowiedz
#17
Jak wersja z laserem to do 150 zł możesz rozważyć.
Odpowiedz
#18
Chodzi mi o optyka 3988, lepszy od rivala bedzie?
Odpowiedz
#19
s3988 na papierze jest nawet lepszy od pwm3310 w rivalu (większy max speed), ogólnie podobnej klasy sensor, a sama mysz lepszej jakości, więc jeśli nie przeszkadza ci spora waga i kształt myszy, to xtd optical będzie bardzo dobrą opcją.
Odpowiedz
#20
Poprawiłem temat żeby nowego nie zakładać, byłem dzisiaj w RTV EURO AGD, wszystkie 3 myszki sprawdzałem i mam teraz dylemat, którą wybrać (cena nie gra roli).
W G502 tak jak wcześniej czytałem kolebie się scroll na boki, ale poza tym chyba najbardziej mi się podoba, czytałem też o cięzkim przeskakiwaniu scrolla, wg mnie porównywalny do rivala jak nie nawet płynniejszy skok, obawiam się trochę tylko o dodatkowe przyciski - czy nie będę ich klikał przypadkowo i nie wiem jak z wagą, bez włożonych ciężarków waga raczej mi nie przeszkadzała (nie trzeba chyba ciężarków dokładać do myszki?).
Co do Roccata, też mi się bardzo podobał, myszka największa z nich i chyba najcieższa, myślę, że tylko palm wchodzi przy niej w grę pomimo sporej dłoni 20 cm (przy ss rival i g502 spokojnie fingerem też można chwycić), ale nie jest to dla mnie problem.
No i ostatni wybór ss rival, jakoś bezpłciowo do niej podszedłem, wygląd bez szału, zastrzeżeń w sumie żadnych nie miałem.
I pytanie teraz na co się zdecydować? Myszka będzie używana głównie do LoLa i CSGO (gdzieś znalazłem jakieś rozpiski myszke jakie używają pro gracze i tylko z tych 3 podanych widziałem Rivala, to był spis chyba 100 graczy, żaden z nich nie używał 2 pozostałych, czy to o czymś świadczy?)
Proszę o opinię tylko odnośnie tych 3 modeli, z góry dziękuję
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.