• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod Razer Goliathus Control
#1
[*]jaką obecnie myszkę używasz: Media-Tech Plano

[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Bodajże 450

[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska

[*]czułość w Windows: 6

[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ----

[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): (CS:GO) prawie cała podkładka large 34-35cm

[*]w co grasz (podaj tytuły gier): cs:go cod:mw3

[*]jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Control Large

[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam 3 ale nie pogardze większą iloscia

[*]twój budżet: 220zl

[*]jaki chwyt stosujesz: palm grip 

[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2

[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo 

[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm

[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.6cm 

[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie

[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie

[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: scroll :D

[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak

[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): aby sensor się nie gubil na podkładce.
Odpowiedz
#2
Dozbieranie do 250 zł wchodzi w grę? Bo problem jest taki, że do 220 zł na sensorze 3310 (obecnie nie ma sensu niczego innego brać) jest tylko SS Rival, który może być trochę za duży. A tak miałbyś albo symetryczną Zowie ZA12 albo profilowaną Zowie EC1-A.
Odpowiedz
#3
ZA12 jest właśnie na przecenie na procpu za 225zł
Odpowiedz
#4
łykaj tego za12 ^^
Odpowiedz
#5
A za te 250 jakiego gryzonia mógłbym już kupić?
Odpowiedz
#6
Do 250 zł masz: ZA12 i EC1-A
Odpowiedz
#7
A zowie fk byłaby dobrym wyborem?  Nie byłaby za duża? Nie mierzylem jej nigdy i niewiem jak duża jest
Odpowiedz
#8
Wersje ZA12, a w szczególności EC1-A są bardziej palmowe. FK1 jest wygodniejsza jak trzymasz też lekko clawem.
Odpowiedz
#9
Sorki za problem ale mam pewne pytanie, posiadam myszkę o długości 10-11cm a moja dłoń ma 16cm i tutaj nawiązuje się problem z chwytem. Zauważyłem że EC1-a jest o pare CM większa , w MediaTech Plano dłoń musiałem trzymać stylem Fingertip grip/Palm grip palce miałem na końcu (od góry) myszki lecz koniec dłoni (od nadgarstka) miałem nadal oddalony od myszki . I tutaj mam pytanie, czy z EC1-a nie będzie problemów z utrzymaniem ?.
Niewiem czy dobrze wytłumaczyłem ale myślę że doświadczone grono będzie wiedziało o co mi chodzi :)
Odpowiedz
#10
ee a pisałeś, że ma 18 (dłoń) :D jak ma 16 to bierz EC2-A tylko i wyłącznie ;) EC1 i ZA12 za duże, a ZA13 mało palmowa.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.