• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastępca Zowie ZA 12
#11
(08-07-2019, 10:13 PM)Becks napisał(a):
(08-07-2019, 04:33 PM)FreeQ napisał(a): Jak coś mogę Ci sprzedać Zowie ZA13 która była używana dosłownie 2 tygodnie(potem przesiadka na Roccata) za ułamek ceny, na gwarancji kupione w X-kom. Leży więc i tak nie ma co z nią robić, tylko opisz mi problem z tym sensorem to sprawdzę czy moja posiada, bo podczas używania ja nie miałem żadnych problemów :).

Zdarza się, że sensor nie reaguje po opuszczeniu myszki na podkładkę, np. ta myszka jak i tak co mi się zapsuła miała problem, że podnoszę myszke, opuszczam i dopiero po kilku przejechanych mm reagował sensor - oczywiście nie zawsze tylko np. 5 razy było dobrze, a za chwile 5 razy się ścinał. Z czasem podczas dłuższej sesji można powiedzieć, że sensor się jakby "przegrzewał" i co raz częściej i na dłużej się zacinał, nawet po przejechaniu 35cm myszką na podkładce nie chciał reagować.
Najlepsze jest to, że ten prywatny sklep mi chciał wmówić, że niby testowali myszkę przed wysyłką i wszystko było sprawne. Tak to jest kiedy nagle myszki się chwyci ktoś kto się zna i gra na wysokim poziomie, tak, że poczułem już na pulpicie problem, którego np. mój brat nie dostrzegał, ale że z czasem już perfidnie było widać ściny to sam się przekonał

Tak wygląda problem, wczoraj nagrane przed dzisiejszym zwrotem myszki
https://www.youtube.com/watch?v=zYQ0N7Sv43M

Jest jakaś różnica pomiędzy białą wersją a czarną zowie za13?

Ja swoją Zowie bardzo mocno eksploatowałem (tysiące godzin w csa i rainbow six siege) od 2015 roku i nigdy,  czegoś takiego nie miałem, ewidentnie sensor jest zepsuty.
Odpowiedz
#12
Jaki masz grip?  Ja ostatecznie zdecydowałem się na Gloriousa Model O używając fingertipa i mimo tego,  że jest kilka milimetrów dłuższa i bardziej płaska od Zowie za 12 , to sprawuje się niesamowicie. Za kilka tygodni będzie dostępny w sprzedaży Model O- czyli krótsza (120mm długości)  i dużo lżejsza bo tylko 57 gramów wersja.  Może ta mysz cię zainteresuje bo myślę że warto.
Odpowiedz
#13
(08-07-2019, 10:13 PM)Becks napisał(a):
(08-07-2019, 04:33 PM)FreeQ napisał(a): Jak coś mogę Ci sprzedać Zowie ZA13 która była używana dosłownie 2 tygodnie(potem przesiadka na Roccata) za ułamek ceny, na gwarancji kupione w X-kom. Leży więc i tak nie ma co z nią robić, tylko opisz mi problem z tym sensorem to sprawdzę czy moja posiada, bo podczas używania ja nie miałem żadnych problemów :).

Zdarza się, że sensor nie reaguje po opuszczeniu myszki na podkładkę, np. ta myszka jak i tak co mi się zapsuła miała problem, że podnoszę myszke, opuszczam i dopiero po kilku przejechanych mm reagował sensor - oczywiście nie zawsze tylko np. 5 razy było dobrze, a za chwile 5 razy się ścinał. Z czasem podczas dłuższej sesji można powiedzieć, że sensor się jakby "przegrzewał" i co raz częściej i na dłużej się zacinał, nawet po przejechaniu 35cm myszką na podkładce nie chciał reagować.
Najlepsze jest to, że ten prywatny sklep mi chciał wmówić, że niby testowali myszkę przed wysyłką i wszystko było sprawne. Tak to jest kiedy nagle myszki się chwyci ktoś kto się zna i gra na wysokim poziomie, tak, że poczułem już na pulpicie problem, którego np. mój brat nie dostrzegał, ale że z czasem już perfidnie było widać ściny to sam się przekonał

Tak wygląda problem, wczoraj nagrane przed dzisiejszym zwrotem myszki
https://www.youtube.com/watch?v=zYQ0N7Sv43M

Jest jakaś różnica pomiędzy białą wersją a czarną zowie za13?

Nie, nie mam tego problemu z swoją. Może po prostu podczas użytkowania mocno uderzałeś nią o podkladke?

Spróbuj Zowie S2. A jak coś za ułamek ceny mogę ci sprzedać swoją. Zaspałem zwrot 14-dniowy, a w międzyczasie dostałem Roccata który dla mnie lepiej leży w ręku :D. Oczywiście daję gwarancję sprawdzenia i jak coś po prostu zwrot pieniędzy.
Odpowiedz
#14
Ile za s2? Napisz priv
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
Chodziło mi o ZA13 :D
Odpowiedz
#16
Szkoda :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
(08-08-2019, 05:17 AM)FreeQ napisał(a): Nie, nie mam tego problemu z swoją. Może po prostu podczas użytkowania mocno uderzałeś nią o podkladke?

Spróbuj Zowie S2. A jak coś za ułamek ceny mogę ci sprzedać swoją. Zaspałem zwrot 14-dniowy, a w międzyczasie dostałem Roccata który dla mnie lepiej leży w ręku :D. Oczywiście daję gwarancję sprawdzenia i jak coś po prostu zwrot pieniędzy.


Na filmiku widać, że sensor nic sobie nie robił z tego, nawet gdy lekko położyłem i przesunąłem myszkę ku górze kilka mm do 1cm

Priv
Odpowiedz
#18
A próbowałeś różne ustawienia lod?
Odpowiedz
#19
(08-08-2019, 01:22 PM)pr0l4nd napisał(a): A próbowałeś różne ustawienia lod?

Tak, niski, średni, wysoki (uniwersalny) oraz wszystkie odświeżania. Przeczyściłem soczewkę. Problem mi znany, bo ponad dwa lata temu wymieniłem na gwarancji zowie za12 bo mi przyszła nowa z tą wadą i ta na którą mi wymienili złapała tą wadę właśnie po ponad 2 latach i zowie za13 którą zamówiłem (prawie nówkę) też miała tą wadę. Może mam pecha xD

Myszka zowie za13 zamówiona od Freeq. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko git :P Wolę się trzymać sprawdzonego kształtu.
Odpowiedz
#20
Za13 nowa na Allegro 150zl jest na sell
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.