• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 FPS
#1
Witam


Mam zamiar sprawdzic jeszcze raz myszke o tej budowie, stad tez mam pytanie na ktorej powierzchni reka bedzie sie mniej pocic ? na blyszczacej czy matowej ?
Odpowiedz
#2
Hej.
Suma opinii internetowego forum i mojej skromnej osoby głosi, iż "glossy" jest jednoznacznie wątpliwszym wyborem aspektu potliwości, zalecałbym ją wyłącznie osobom ze zdrowotnym problemem suchych dłoni.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
raczej bierz mata, bo glossy tak w 95% u ludzi bardziej wywołuje potliwości
Odpowiedz
#4
Wlasnie doszla do mnie DM1 FPS Noir calkiem dobrze lezy w dloni, nie wydaje mi sie zbyt szeroka jak DM1 Pro, ciekawi mnie jedna rzecz : jak ruszam myszka na boki to slysze i czuje ze cos lata w srodku, to normalne czy trafilem na wadliwy egzemplarz ?
Odpowiedz
#5
Nie jest to normalne, ale to nie znaczy, że coś jest zepsute albo, że zepsuje się szybciej - to jest bardzo częsta przypadłość sporej części myszy. Najprawdopodobniej jest to luźna rolka, możesz ją przytrzymać palcem i potrząsnąć, żeby sprawdzić, czy dalej się coś w środku telepie.
Odpowiedz
#6
stral w 10 siatke jak przytrzymam rolke to nic sie nie wechta w srodku, a taka rolke mozna reklamowac czy nie bardzo ?
Odpowiedz
#7
a jak grasz też się rusza czy tylko jak nią machasz?
Odpowiedz
#8
caly czas sie rusza, nawet jak po podkladce poruszam lekko w lewo i prawo, nie jest to jakos uciazliwe pytam z ciekawosci
Odpowiedz
#9
te scrolle TTC często ogólnie tak mają, że w obrębie 0.5 milimetra się poruszają, czasami się trafi nie ruszający, czasem się ruszy, niestety mają taki margines więc jest to loteria co trafisz.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.