• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór podkładki
#1
    Szukam większej i lepszej jakościowo podkładki.
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)   cougar minos x3
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?    mionix sargas m
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):  materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował:mniej więcej 450mm 400m największy problem mam z doborem grubości
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie, chciałbym aby służyła mi przynajmniej rok
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Chciałbym aby nadawała się do fps'ów ale nie była typowo pod low sens tylko aby dawała możliwość grania na nieco wyższym sensitivity Fortnite, Overwatch gdzie precyzja jest często minimalnie mniej znacząca niż w, a ważniejsza jest możliwość szybkiego obrotu w niektórych sytuacjach.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak, musi być dostępna do kupienia w Polsce
  • maksymalna cena za podkładkę? 110zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Odpowiada mi Steelseries qck+ lub Heavy tutaj właśnie mam dylemat bo nie wiem czy gruba podkładka nadaję się pod high sens gaming, grubsze podkładki są chyba z reguły wolniejsze. Najbardziej zależy mi aby podkładka dobrze sprawdzały się w Fortnite czy Overwatch.
Odpowiedz
#2
Wybrałbym Taito 2017
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...aito-2017/

Bądź
DM Pad
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...es-dm-pad/
Pomijając cenę, charakterystyka DMa powinna Ci przypasować : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
DM Pad jest w czymś gorszy od Taito 2017, czy nie? Bo cenowo DM pad bije Taito na głowę więc przypuszczam, że z czegoś ta różnica cenowa musi wynikać? Co ciekawe to tańsza podkładka ma obszycie a nie Taito.
Odpowiedz
#4
Taito ma wolny ślizg, a DM PAD średni, Taito ogólnie lepiej wypada pod kątem parametrów ślizgowych, jest bardziej żywotna, ma gładszą powierzchnię więc jest przyjemniejsza w dotyku, jest też mniej klejąca dla spoconej ręki.
Obszycie nie ma specjalnie znaczenia; teraz większość podkładek wygląda tak jakby materiał był wtopiony w gumowy spód i praktycznie nie da się ich rozwarstwić.
Mimo wszystko jeśli szukasz czegoś szybszego, to zdecydowanie DM PAD będzie lepszą opcją, w stosunku cena/jakość jest to jedna z najlepszych możliwych podkładek.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.