• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duże łapy i 4 stówy ;-)
#1
Hej :-)

Jeszcze klawiatura. Dotychczas procowałem / grałem na laptopach, więc będzie mi wszystko jedno. Zapewne jestem przyzwyczajony do delikatnej aktywacji klawisza, ale bynajmniej nie jest to coś co mi się bardzo podoba. Było by super gdyby była szeroka, bo jednak jestem barczysty.
  • twój budżet: 400 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? tak, choć potrafię być delikatny ;-) i precyzyjny
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? co jakiś czas piszę dużo, poza tym czasem niedużo
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? tak
  • czy chcesz podświetlenie? tak
  • czy chcesz makra? niekoniecznie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? fajnie by było mieć multimedialne, ale to nie niezbędne
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? niekoniecznie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie, chcę dużą o dużej rozpiętości z pełną gamą klawiszy
  • twoje uwagi (wygląd, firma): nie mam, byle była żywotna
Mam opcję zakupu:
Roccat Ryos MK FX RGB (MX Cherry Brown) za 389 zł
czy to dobry wybór do moich preferencji?
Oczywiście z chęcią też posłucham alternatyw o które serdecznie poproszę :-) No i poproszę tylko  modele z wysyłką z PL.
Odpowiedz
#2
Ty wiesz, że na tenkeylessie jest identyczna rozpiętość jak na full sizie ;D nie ma tylko bloku numerycznego, więc jak z niego nie korzystasz to lepiej brać bez bo masz więcej miejsca na ruchy myszką

ja bym raczej brał coś z serii Masterkeys od Cooler Mastera - http://www.test-gear.pl/dobor-klawiatury...anicznych/
Odpowiedz
#3
No domyślam się że identyczna :-) Tak zresztą jak w laptopach. Ale ja numerków w niektórych grach używałem - choćby sterowanie Hydrą w GTA San Andreas ;-)

Ogarnę więc wszystkie opcje od CM. Ale ten Roccat Ryos MK FX to lipa? Przeceniony z 700- na 400- więc myślałem, że życie na tej wyprzedaży wygrałem ;-)
Odpowiedz
#4
Roccat nie robi dobrych klawiatur, stąd wyprzedaż - nikt tego nie kupuje : p

Na Morelach jest obecnie: https://www.morele.net/klawiatura-cooler...s-1640339/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
no właśnie Roccat straszne buble ma te klawki, tam ciągle coś pada, albo podświetlenie, albo jaja z elektroniką są. Ogólnie, to ich klawy są cały czas na promocji ;D nawet nie zamawiają nowych modeli już z cherry mx, bo im tylko leżakują i szukają cięcia kosztów w postaci takiej Suora, na której mogą więcej zarobić nawet jak leżakuje w magazynach ;D

popatrz na tą klawkę co Xexu Ci podał, tu życie wygrałeś ;D
Odpowiedz
#6
Dzięki Panowie - temat rozwiązany - zakupiłem CM z linka, a Rocat trzeba będzie anulować. Dzięki bardzo za pomoc w wyborze najlepszej oferty :-)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.