• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kone Pure Owl-Eye i jego powierzchnia
#51
Wszystko z sensorem powinno być w normie.
Cenię sobie bardzo DIY, własną ingerencję - oryginalność :p
Jak w ogóle ślizgi Hotline?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#52
Dla mnie są one bardzo neutralne w ślizgu, ponieważ używałem ich prawie 2 lata w Kinzu i KinzuAdderze. Bardzo sobie je chwalę, lepszych nigdy nie kupiłem. HyperGlide'y wg mnie są zdecydowanie za szybkie.

Co do tego DIY, to zawsze fajnie jak samemu się coś doda do tego sprzętu. Człowiek czuję satysfakcję i o wiele bardziej przywiązuję się do sprzętu.
Odpowiedz
#53
Odczuwam dokładnie to samo.
Swego czasu używałem G400 w ogóle bez ślizgaczy - całkiem ciekawe doświadczenie :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#54
gdyby kogoś interesowało to jest promocja na Roccat Kone Pure Optical Owl-Eye Core Performance RGB:
https://www.x-kom.pl/p/362311-myszka-prz...1508936292
Odpowiedz
#55
Myśleliście, że to już koniec? NIE! :D

Zamiast męczyć się z okropną powierzchnią KPOE, postanowiłem odchudzić trochę Kone Pure Optical Black Edition. Wywaliłem płytki z przełącznikami od przycisków bocznych i do zmiany DPI. Zmieniłem również kabel na o wiele lżejszy. Łącznie około ~10/15g mniej. Niżej zamieszczam link z wyglądem tego dziwactwa.

Pierwszy raz zamówiłem jakieś noname ślizgacze z allegro i oczywiście wysłali mi zle... do Roccat Kone EMP. Brak mi słów

https://imgur.com/a/6U1Muuv
Odpowiedz
#56
Przecież KPBE jest i tak mega lekka, to po co jeszcze odchudzać? Nie niszczy się tego co dobre :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#57
Zanim Chińczyk dostarczy mi nowe ślizgacze, muszę kupić kolejne z allegro i widzę tylko te CorePad. Nigdy ich nie miałem, co o nich sądzicie?
Odpowiedz
#58
Trzymałbym się z dala :)
Zrobione najkrótszą drogą, strasznie szybkie, przypominające feeling metalowych.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#59
Szybsze od HyperGlide? Bo w sumie to ja lubie szybkie ślizgacze. I tak je muszę kupić póki nie przyjdą mi Hotline'y.
Odpowiedz
#60
Tego nie wiem :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.