• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór słuchawek bez mikrofonu
#21
Cześć! Poleciłby mi ktoś jeszcze jakieś słuchawki? Ponieważ za miesiąc je kupuję i chciałbym, aby ktoś mi jeszcze jakieś polecił :P
Odpowiedz
#22
A planujesz zakup jakiegoś DAC czy karty dźwiękowej?
Odpowiedz
#23
Sam szukałem słuchawek głównie pod CS GO. Aktualnie używam Hyperx Cloud II - pod integrę są nawet ok, w grze pozycjonowanie ujdzie, ale ja w tej cenie oczekiwałem czegoś więcej. Podpięte pod DAC Creative Sound Blaster G1 też szału nie ma w kontekście gier. Pod muzykę wchodzi elegancko, ale w CS GO adekwatnej poprawy w stosunku do ceny nie ma.Chyba bez DACa tak czy siak się nie obędziesz.
Od jutra będę grał na ISK HD9999. Wrzucę Ci feedback w przyszłym tygodniu. Może Ci się przyda :)
Odpowiedz
#24
ISK HD 9999 powinny być rekomendowane do CSa :).
Odpowiedz
#25
słuchawki nie sąjak myszki, że co pare miechów wychodzi nowy fajny model :P

masz sprawdzone isk hd9999 z których trudno nie być zadowolonym w takim CSie, zwłaszcza jak ktoś wpakował się w hyperx cloud wcześniej bo mu np. jakis streamer polecił któremu za to zapłacili :D
Odpowiedz
#26
(05-16-2018, 08:51 PM)FreeQ napisał(a): A planujesz zakup jakiegoś DAC czy karty dźwiękowej?
Nie planuje zmieniania karty dźwiękowej lub DAC, chodzi mi tylko o słuchawki.
Odpowiedz
#27
(05-17-2018, 08:37 AM)Skill napisał(a): Sam szukałem słuchawek głównie pod CS GO. Aktualnie używam Hyperx Cloud II - pod integrę są nawet ok, w grze pozycjonowanie ujdzie, ale ja w tej cenie oczekiwałem czegoś więcej. Podpięte pod DAC Creative Sound Blaster G1 też szału nie ma w kontekście gier. Pod muzykę wchodzi elegancko, ale w CS GO adekwatnej poprawy w stosunku do ceny nie ma.Chyba bez DACa tak czy siak się nie obędziesz.
Od jutra będę grał na ISK HD9999. Wrzucę Ci feedback w przyszłym tygodniu. Może Ci się przyda :)
Okej, dziękuje bardzo za odpowiedź.
Odpowiedz
#28
(05-19-2018, 09:21 AM)Hya napisał(a): słuchawki nie sąjak myszki, że co pare miechów wychodzi nowy fajny model :P

masz sprawdzone isk hd9999 z których trudno nie być zadowolonym w takim CSie, zwłaszcza jak ktoś wpakował się w hyperx cloud wcześniej bo mu np. jakis streamer polecił któremu za to zapłacili :D
A bez DAC też ISK będą działały?
Odpowiedz
#29
Nie ma porównania, ISK biją Cloudy zarówno dźwiękiem (przestrzenność, lokalizacja dźwięku, jakość dźwięku - wszystko w cs go) jak i komfortem - lekkie, nie cisną, uszy się nie pocą, mogę siedzieć po 6-8 godzin bez dyskomfortu. Ja ich używam na DAC Creative Sound BlasterX G1, nie wiem jak brzmią w csie podpięte pod zwykłe gniazdo.
Odpowiedz
#30
(05-21-2018, 11:45 AM)Skill napisał(a): Nie ma porównania, ISK biją Cloudy zarówno dźwiękiem (przestrzenność, lokalizacja dźwięku, jakość dźwięku - wszystko w cs go) jak i komfortem - lekkie, nie cisną, uszy się nie pocą, mogę siedzieć po 6-8 godzin bez dyskomfortu. Ja ich używam na DAC Creative Sound BlasterX G1, nie wiem jak brzmią w csie podpięte pod zwykłe gniazdo.
Dobrze, dziękuje, bo kupię te słuchawki pod normalne gniazdo, bez żadnego DAC itp.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.